Kalpli Halkalı Havlu Kenarı Modelleri – Kalpli Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Kalpli Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

  Sevgili hobi severler kalpli halkalı havlu kenarı modelleri konumuz ile geldim karşınıza. Farklı farklı havlu kenarı örnekleri bir çok kadın tarafından araştırılıyor. Özellikle kalpli havlu kenarı örnekleri genç kızlar tarafından çok seviliyor. Bu konuda halkalı havlu kenarı örnekleri içerisinde kalpli yani kalp motifli olanları işleyeceğiz. 

Kapli halkalı havlu kenarı modelleri
Kalpli halkalı havlu kenarı örnekleri

Daha önceden de sizlere bir çok halkalı havlu kenarı süsleme örnekleri, halkalı havlu kenarı örnekleri paylaştım. bunlardan halkalı kelebekli havlu kenarı örnekleri bu kalpli halkalı havlu kenarı modelleri konumuza oldukça benzer. 

Çünkü yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi ana malzememiz tuhafiyecilerde hazır olarak satılan kalp motifli oya halkaları. Bunların kelebek halkalı olan var. Belki daha başka şekilli olanları da vardır.

133 Adet Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri Sizler İçin 

İşte ana şeklimiz burada kalp ama bu kalbin etrafını oyalarken nasıl bir teknik kullanacağınız sizin becerinize ve zevkinize kalmış. Yoksa bütün kalpli halkalı havlu kenarı örnekleri aynı olurdu. Birazdan sizlere 25 adet kalp motifli halkalı havlu kenarı süsleme örnekleri göstereceğim. Orada ne demek istediğimi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Kalpli halkalı havlu kenarı örnekleri kalbi aşkı sevgiyi ifade ettiği için çok daha naif hoş duyguları çağrıştırdığı için genç kızların çeyizlerinde halkalı havlu örnekleri içinde oldukça önemli bir yer kaplar.

Halkalardan çanta nasıl yapılır ?

Halka ile havlu kenarı örnekleri tercih eden hanımlara fikir vermesi açısınan site site sayfa sayfa örnek aramasınlar diye ben kendim araştırdım tüm güzle modelleri sizler için topladım. 

Buradaki halkadan havlu kenarı örneği olarak yapılmış modellere bakıp inceleyebilir ve sizde kendi halkalı havlu kenarı örnekleri nizi yapabilirsiniz.  

Kalpli Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

Hanımlar sizlerle beraber çok güzle bir konumuzun daha sonuna geldik. Umarım bu konumuzu beğenmişsinizdir.

Ayrılmadan sizlere  aşağıdaki konuya bakmanızı öneririm. 

133 Adet Havlu Kenarı Örnekleri

Bir sonraki konuda görüşene kadar kendinize iyi bakınız.

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe