İstiridye Örgü Modeli / Videolu Anlatım

Merhaba Hanımlar yine çok güzel bir örgü modeli olan istiridye örgü modeli ile sizlerleyiz. Örgü örmek ciddi iştir. Dışarıdan kolay gibi görünür ama işin içine girince öyle olmadığın anlarız. Dışı sizi yakar içi beni yakar dediklerinden yani. Örgü örme işi hızlandıkça yeni modeller, yeni desenler ararız ki bu kişiye özel terapi alanımızın zevkini biraz daha sürelim.

Rutin bizi yorabilir, sıkabilir. Bu sebeple istiridye örgü modeli yapılışı inceleyelim.Bilenler yeniden hatırlasın, pekiştirsin bilmeyenler yeni bir model öğrenmenin sevincini yaşasın istiyoruz. Hem istiridye çağrışımı bile güzel. Deniz kokusu burnunuza gelir gibi oldu mu? İstiridye modelini tek renk ile örmek evladır. Açık renkler deseni göstermesi açısından da tercih edilebilir.

İstiridye örgü yapımı zor gibi gözükebilir ama kolay modeller arasında. Sizi sıkmadan ilerliyor ve de çabuk türüyor. Çabuk çabuk yapıp ortaya bir sürü farklı eser koyabilirsiniz.

İsterseniz sevdiklerinizi sevindirin, yetenekleriniz konuşulsun. İsterseniz kendiniz giyin, yine yetenekleriniz konuşulsun.İstiridye dedik deniz dedik diye aklınıza sadece yazlık giyilebilen bir ürün gelmesin çok güzel kazaklar, bereler, hırkalar yapılabilir.

İstiridye modeli küçük ve şık bir görünüm sunduğu için bebek yelekleri üzerinde çok hoş duruyor. Bizden söylemesi sizden örmesi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.