İki Şişle En Kolay Bebek Patik Yapımı

3.185
A+
A-

Herkese merhaba hanımlar şimdi sizlere iki şişle bebek patik modeli paylaşacağım. Patik modelimizin bir diğer adıda t patik modeli yapımı. Şişle örgü modeli yapımı 1 saatten daha az vakitte bitiyor.

Malzemeler

  • 2 adet patiklik ip
  • 3 numara tığ
  • Makas
  • İğne

Yapımı

Patik yapımı için ilk olarak şişimize 34 adet ilmek atalım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. Renk değişimi yapalım İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. Renk değişimi yapalım

İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. Bu şekilde 18 sıra olana kadar devam edelim. 18. sırada sağ ve sol kısımlardan 9 ar ilmek keselim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim.

İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. Aynı şekilde İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilmekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. 30 sıra olana kadar devam edelim daha sonra da dikme işlemine geçelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.