İki Şiş İle Palyaço Bere Yapımı / Detaylı Anlatım

Bugünkü örgü anlatımlı da çok kolay iki şişle yapılan böyle bere modeli yapımı var. Çocuklarınız ve bebekleriniz için bu örgü modeli tercih edebilirsiniz. Giyildiğinde de çok güzel duran bir model. Ben bunu 2 yaşındaki kızım için yaptım.

Şimdi sizlerle beraber üç buçuk yaşındaki kızım için yapacağım. Sayıları arttırarak bunun sayıların da sizlere vereceğim. Bu model 2 yaş 22 buçuk yaşa olur bir buçuk yaşa olur bir buçuk iki buçuk yaşa olur.

Böyle bakın çok güzel giyildiğinde de bu ponponlar başta çok güzel duruyor.Modelimiz için gerekli malzemelerimiz şöyle bakın pembe tonlarında iki renk kullandım ve beyaz renk kullandım.

İplerim bebe yünü onun dışında şişim şöyle misinalı şiş kullandım. 3 milimetre şiş kullandım ipler ince olduğu için 3 milimetre kullandım. Diğer türlü şişlerle de ölebilirsiniz.Bakın bu modelimizi de ben 3 yıl önce yapmıştım. Bu da farklı bir model tabii biz bunu çok kullandık.

Biraz eskidi bunlar üç buçuk yaşındaki kızım için yapmıştım. Modeli biraz daha farklı söyle ama 3 yıl önce görmüştüm. Şimdi sizlerle Bu modelin yapımını paylaşacağım.

En alttan 92 ilmekle başladım.İki düz iki ters olarak lastik örgü şeklinde istediğimiz miktarda ördüm sonrasında beyaz renkli pembe renkli pembe tonları ile haroşa sırası ördüm. Sonrasına bakın böyle ömrümüzü tamamladıktan sonra en son şu kısımlarını yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.