İki Renkli İğne Oyası Modelleri – En Yeni İki Renkli İğne Oyaları

1.368
A+
A-

Sade ama çok şık görünen iki renkli iğne oyası modelleri

Bugün sizlere hem sade görünen hemde oldukça şık görünen yapımı kolay iki renkli iğne oyası modelleri göstermek istiyorum. Son iki üç gündür sizlere hep iki renkli konular paylaşıyorum. Hepsi de sizin için örgü bebek hırkası modelleri araştırırken hanımların iki renkli bebek hırka modelleri araştırdığını gördüm.

Bunun için sizlere dün konu yayınladım. Sonra baktım ki iki renkli tığ oyası örnekleri ve bu konumuz dada olduğu gibi iki renkli iğne oyası modelleri paylaşacağım sizlere.

İki renkli iğne oyası modelleri

İki renkli iğne oyası modelleri

Kadınların her konuda üretken oldukları değişmez bir gerçektir. Geçmiş yıllardan günümüze kadar her konuda sürekli üreten ailesine ve topluma yararı olan kadınların sayısı bir hayli fazladır.

Eskiden maddi imkanların kısıtlı olması nedeni ile en ufak şeyleri bile değerlendiren kadınlar, şimdiler de ise hem teknolojinin ilerlemesi hem de çok fazla çeşitte model ve imkan olduğu için daha çok üretmektedirler.

Elişi yapmak kadınların yarısından daha fazlasının en çok severek yaptığı iştir. En zor örneklerin bile hemen mantığını çözerek, birbirinden harika modeller ortaya çıkarabilirler. Dantel, örgü gibi genel el işlerini zevkle yapan örgü severler oya konusunda oldukça hünerli ellere sahiptirler.

Sizlere iğne oyası papatya modelleri konusuna bakmanızı öneririm.

İğne Oyası Papatya Modelleri – Çeyiz İçin Papatya İğne Oyası Örnekleri

Sayfamızda bulunan iki renkli iğne oyası modelleri ile karşılaştığınız zaman, sizler de hemen bu modele başlayarak kendi el emeği ürünlerinizi örmek isteyeceksiniz.

İki renkli iğne oyası modelleri

İki renkli iğne oyası modelleri

İki renkli iğne oyaları, iğne oyası yapmayı seven ve bilen herkes için çok güzel modeller içerir. İğne oyasının var olan ağırlığı ve zarafeti iki renkli iğne oyası örnekleri sayesinde daha da değer kazanmaktadır.  Kibar ve şık örnekler, yazmalara oldukça fazla güzellik katmaktadır.

Üstelik renkli iğne oyaları tek renk yazmalarda daha güzel durmakta ve modelin kendini belli etmesini sağlamaktadır. İki renkli oya modelleri de gerek tığ ile gerekse iğne ile yapılsın sonucu her zaman güzel olarak tamamlanmaktadır.

Boncuklu oya örnekleri seven hanımlar için en yeni boncuklu oya modelleri konumuza mutlaka baksınlar.

İki renkli oyalar, birbiri ile uyumlu iki rengin bir araya gelmesi ile olabileceği gibi, zıt iki rengin de bir araya gelmesi ile çok şık olabilir.

Yeni iki renkli iğne oyaları, oya yapanları ve kullananları memnun edeceğe benziyor. Çünkü yenilik ve değişiklik her zaman ilgi çeken bir olaydır. İki renkli yazma oyaları çeşitlerinde, genelde zemin olarak tabir edilen başka yerlerde zürafa da denilen kısım yeşil olarak örülmektedir.İki renkli iğne oyası modelleri

Yani binevi yazmanın kenar çerçevesi de denebilir. Daha sonra yapılan bu zemin üzerine istenilen iki renk kullanılarak oya yapılabilir. Tercih edeceğiniz iki renk, aynı rengin tonları, birbirleri ile uyumlu renkler ya da birbirleri ile zıt tonlar olarak çeşitlendirilebilir. Her türlü ikili grupta da ortaya çok şık sonuçlar çıkacaktır.

İğne oyası çiçek modelleri sevenler iğne oyası orkide çiçeği yapımı konumuza bakabilirler.

İki renk oya modelleri, tek renk yazmaya uygulanabileceği gibi aynı zamanda da desenli yazmalara da uygulanabilir. Ancak iki renkli oya örnekleri seçerken, çok karmaşık desenli yazma seçmemekte fayda vardır. Çünkü yapmış olduğunuz iki renkli iğne oyası modeli kendini tam belli etmeyebilir.

İki kenarlı iğne oyaları da yine sade bir seçim olup, her türlü yazmalarda kolayca örülebilen bir modeldir. İki renkli iğne oyası yazma modelleri desenli, düz ( desensiz ) renkli, açık ve koyu renkli olmak üzere çeşitli renk ve modellere sahiptir.

Resimlerle iki renkli iğne oyası modelleri

Kızlar buradan sonra sizler için derlediğim iki renkli oya yapısı ile göze sade görünen, karışık olmayan ama bir o kadar da şık görünen iki renkli iğne oyası modelleri bakabilirsiniz.İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri İki renkli iğne oyası modelleri

Facebook Yorum
2
2.5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe