İki Renkli Bebek Hırka Modelleri – 41 Adet Çocuk Hırkaları Örgü Modelleri

Yapılışı kolay iki renkli bebek hırka modelleri

Kızlar, hanımlar bugün sizlere göze çok karışık gelemeyen sade ve basit iki renkli bebek hırka modelleri tanıtmak istiyorum. Sizler için siteye konu araştırması yaparken baktım ki bizim hanımlar baya baya iki renkli hırka modelleri ve iki renkli kolay bebek yelekleri aramışlar.

Bende canım bir tanem takipçilerim için araştırdım sizlere tam 41 tane iki renkli bebek hırka modelleri topladım. İki renkli bebek hırka modelleri ile görünüş olarak sade görünen ama çok güzel görünen hırka modelleri yapılabileceğini görmüş olacaksınız.

İki renkli bebek hırka modelleri

İki renkli bebek hırka modelleri

Örgü ile yapılan her ürün, uzun süreler yıpranmadan ve eskimeden kullanım açısından büyük bir yer tutar. Örgü denince ilk olarak akla, kış mevsimi, boş vakit değerlendirme ve en önemlisi de bebekler için kış hazırlığı ifadeleri gelir.

Bebekler için onlarca belki yüzlerce farklı modelde örgü ürün üretmek mümkündür. Özellikle anneanne ve babaannelerin torunları için büyük bir zevkle ördükleri bebek hırkaları belki de en çok örülen parçalar arasındadır.

Hanımlar sizlere değişik bir örgü modeli olan kastırmalı örgü hırka yapımı konusunu tavsiye ediyorum.

Bebek hırkaları için de son zamanlarda en çok örülen modeller arasında iki renkli bebek hırka modelleri yer almaktadır.

Bebekler ve çocuklar için hazır hırka almak yerine çocuk örgü hırka modelleri tercih etmek her zaman daha sağlıklı bir seçimdir. Çünkü hem el emeği olup hem de kullanılan malzemenin sağlıklı olduğundan ören kişiler emindir.İki renkli bebek hırka modelleri

Örgüler kız, erkek bebek ve çocuk modelleri olarak farklı gruplara ayrılır. Örneğin; kız çocuk örgü hırka modelleri örerken genelde pembe, beyaz, uçuk sarı gibi yumuşak tonlar tercih edilir. Kız hırka modelleri örmek isteyenler, tek renkle modeli ortaya çıkarabileceği gibi iki rengi bir araya getirerek de istediği modeli örebilir.

Çocuk hırkaları örgü kategorisinde, iki renkli örgü örmek istiyorsanız kapüşonlu hırka doğru bir seçim olacaktır. Böylece kapüşon farklı renkte gövdesi farklı renkte örebilirsiniz. Ama bu sadece basit bir örnek, sizler de sayfamızda bulunan görsellerden faydalanarak daha farklı modeller örebilirsiniz.

Soğuk havalar için dışarı çıkarken bebeğinize kapşonlu bebek hırkası nasıl örülür merak ediyor musunuz ?

Çocuk hırkaları örgü modelleri, üzerinde farklı türlerde figürlerle de donatılabilir. Aplike dediğimiz yöntemle çocuk hırkaları daha zengin bir görünüşe sahip olabilir. Erkekler için araba, gemi, geometrik şekiller, hayvanlar olabileceği gibi kız çocukları için, çiçek, kalp, hayvan, baykuş, uğur böceği gibi figürler örülebilir.İki renkli bebek hırka modelleri

Çocuk hırka örgü modelleri arasında bir seçim yapmakta zorlanıyorsanız ve hem kız hem de erkek çocuğu kullansın istiyorsanız ortak iki rengi bir araya getirerek de pek ala güzel hırkalar örebilirsiniz. Aslında çocuk hırka örnekleri genel olarak her renkte ve her modelde güzel modellere sahiptir.

Örgü çocuk hırka modelleri, çocuklarınızı bütün bir kış boyunca sıcacık tutarken sizin de örme aşamasında boş vakitlerinizi değerlendirmenize yardımcı olur.

Örgü çocuk hırkaları, temizlenmesi açısından hassasiyet gerektirdiği için yıkama kurallarına dikkat ederek yıkamanız, çocuğunuzun hırkasını daha uzun süre kullanması açısından faydalı olacaktır.

Minik tosunpaşası olan anneler burada sizlere 108 adet erkek çocuk örgü yelek modelleri paylaştım.

Kız bebekler için çok fazla sayıda model varken erkek bebekler için durum aynı değildir.- ibaresi, sayfamızı inceledikten sonra değişecektir. Çünkü onlarca örgü erkek bebek hırka modelleri sizler için hazırlanmış olup sayfamızda gösterilmektedir.

Örgü erkek bebek hırkaları bölümünden, bebeğiniz ya da İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleri İki renkli bebek hırka modelleritorununuz için ya da hediye etmek için istediğiniz ve en beğendiğiniz modeli seçip örmeye başlayabilirsiniz.

41 Adet kolay iki renkli bebek hırka modelleri

Kızlar şimdi burada sizlere tam 41 adet örgü iki renkli bebek hırka modelleri paylaşıyorum.

Facebook Yorum
7
2.7

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe