İğne Oyası Papatya Modelleri – Çeyiz İçin Papatya İğne Oyası Örnekleri

Şirin mi şirin iğne oyası papatya modelleri

Hanımlar bugün sizlere iğne oyası namaz örtüsü modelleri için, tülbent kenarları için, fular oyası modelleri için kullanabileceğiniz harika iğne oyası papatya modelleri paylaşıyorum sizinle. Papatya güzelliktir, papatya zarafettir, papatya doğallıktır, papatya kendi çapında şıklıktır değil mi hanımlar. Bundan dolayı namaz örtüsü kenarları için ve en şık iğne oyaları için iğne oyası papatya modelleri kullanılıyor.

Daha önce iğne oyası orkide çiçeği yapımı gibi iğne oyası ikiz menekşe yapımı gibi bir çok iğne oyası çiçek yapımı konusu paylaştım. Biraz da sizlere değişik iğne oyası çiçek örnekleri gösterebileceğim konular paylaşacağım. Bunlardan ilki ise iğne oyası papatya modelleri olacak.

Oya denince ilk olarak akla, yazma ya da namaz bezi kenarlarında bulunan oyalar gelmektedir. Aslında çok da yanlış bir ifade değildir. Eskilerde sadece yazma kenarlarında kullanılsa da zamanla oyanın kullanım yerleri ve kullanım amaçları değişmiş durumdadır.

Havlu ve namaz örtüsü modelleri

İğne oyası papatya modelleri ile namaz örtüsü modeli

Örneğin büyükler oyaları daha çok yazma kenarlarında kullanırlarken, gençler bu oyaları takı olarak kullanmaktadır. Kolye, bileklik, taç gibi çok farklı alanlarda kullanılabilmekte ve çok da şık durmaktadır.

Özellikle oyalar içinde iğne oyası papatya modelleri her alanda rahatlıkla ve çok sıklıkla kullanılan modelleri kapsar. Çünkü görünüş itibari ile oldukça gerçekçi bir şekle sahip olurken, takı olarak da çok güzel durmaktadır.

En az papatya çiçeği kadar çekici olan iğne oyası küpe çiçeği yapımı konusuna bakmak ister misiniz.

İğne oyası papatya modeli, iğne ile yapıldığı için hem zarif hem kibar hem de çok şık bir görüntüye sahiptir. İğne oyasının kendine has güzelliği papatya modeli ile birleşince ortaya son derece güzel bir model çıkmaktadır.

İğne oyası papatya modelleri hoşunuza gitti ve bende yapmak istiyorum diyorsanız. Tülbent kenarı için iğne oyası papatya yapımı konusuna bakınız.

Havlu ve namaz örtüsü modelleri

İğne oyası papatya modelleri

İğne oyası papatya örnekleri, üç boyutlu, iki boyutlu gibi değişik tarzlarda da yapılabilmektedir. 3 boyutlu yapılan papatya iğne oyası modelleri daha çok takı olarak tercih edilmektedir. 3 boyutludan kasıt, papatyaya kabarık ve dokulu bir model kazandırmaktır.

Yazma kenarlarında büyük yapıldığı takdirde biraz kaba durmaktadır. Ancak zevkler göreceli olduğundan isteyen yazma kenarına da uygulayabilir.

İğne oyası papatya renkleri çoğunlukla sarı, beyaz ve yeşil renklerden oluştuğu için her türlü yazma için ideal bir seçim olacaktır. Yazmalarınız ister desenli ister de tek renk olsun hiç fark etmeksizin papatya iğne oyası yapabilirsiniz.

Örgü papatya motifi yapmak için papatya motifli örgü aplike yapımı konusuna bakmak isteyebilirsiniz.

Papatya iğne oyası örnekleri, oya yapmayı sevenler için adeta bir çerez gibidir. Yani büyük bir zevkle ve kolaylıkla papatya modeli yapabilir. Sadece oya yaparak çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Çünkü nereden baksanız bir adet iğne oyası yazma en az 25 – 30 tl civarı fiyatlarda yapılmaktadır. Meraklısı da bir hayli fazla sayıdadır. Her insan oyadan anlayacak ve muhteşem oya yapacak diye bir kaide yoktur. Çalışan insanlar ya da oya yapmayı bilmeyenler, hazır olarak almak isteyeceklerdir.Havlu ve namaz örtüsü modelleri

Böyle insanlara papatya modelleri ile yapmış olduğunuz oyaları satabilir ve bu işten de kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca papatya oya modelleri ile anne kız kombini yaparak, hem yazma hem de kız çocukları için taç yapabilirsiniz. Son zamanlarda da bu ikili kombine oldukça rağbet vardır.

Kısacası papatya oya örnekleri ile yapamayacağınız hiçbir model yoktur. Sayfamızda bulunan papatya oya örnekleri modelleri ve papatya oyası başlıklı görselleri inceleyerek ve üstüne kendi fikirlerinizi de katarak daha farklı modeller yapabilirsiniz.

İsterseniz de birebir aynı örnekleri yapar ve hiç zorlanmazsınız. Sizler de oya yapmayı öğrendikten sonra, papatya örnekleri ile birbirinden renkli ve iç açıcı oyalara sahip olabilirsiniz.

Tülbent kenarları ve yazmalar için iğne oyası papatya modelleri

Hanımlar burada

Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri Havlu ve namaz örtüsü modelleri

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe