İğne Oyası Küpe Modelleri – Süslü Hanımlara İğne Oyası Küpe Örnekleri

Göz alıcı iğne oyası küpe modelleri

sevgili hanımlar bugün iğne oyası küpe modelleri konusu ile iğne oyası konu serimize devam ediyoruz. İğne oyası ile minik minik ilmeklerle her şeyi yapabiliyoruz. Tek gereken şey temel iğne oyası teknikleri ni öğrenip kendinizi geliştirmeniz. sonrasında ise hayal gücünüze kalmış. Hobi İşleri olarak bizde sizlere bol bol iğne oyası modelleri paylaşarak hayal gücünüzü genişletmeye çalışıyoruz.

Söz konusu kadınlar olunca, süslenmek, şık olmak, zarif olmak gibi tabirlerin sayısı da artmakta ve değişmektedir. Kadınların her türlü takı, toka, ayakkabı, çanta, kıyafet, aksesuar gibi parçalara karşı bir hassasiyeti vardır ve bunu hemen hemen her yerde belli ederler.

İğne oyası küpe modelleri

İğne oyası küpe modelleri

Üstelik kimsenin aklına gelmeyecek nesneleri geri dönüşüm yoluyla tekrar hayata geçirirler. Eski bir tişörtten ya da pantolondan çanta, oya kenarlarından küpe ya da kolye, doğada bulunan bazı nesnelerden takı yapmak gibi pek çok meziyete sahiptirler.

Size iğne oyası küpe çiçeği modelleri konusu paylaşmıştım bu konuya bakabilirsiniz.

Günümüzde takı dünyasının bitmek tükenmek bilmeyen tasarımları da yine aynı şekilde tüm kadınları cezp etmekte ve kendine çekmektedir.

Son zamanların moda akımı haline gelmiş detaylarından bir tanesi de iğne oyası küpe modelleri çeşitleridir. Evet, yanlış duymadınız oyalar artık kulakları süsleyen bir parça haline gelmiş durumdadır.İğne oyası küpe modelleri

İğne oyası takı modelleri arasında onlarca hatta yüzlerce model bulunmaktadır iğne oyalarını sadece bir halka yardımı ile küpe şekline getirebileceğiniz gibi, farklı aksesuarlarla da birleştirerek kendi küpenizi tasarlayabilirsiniz. Boncuk, kolye ucu gibi parçalar size bu konuda yardımcı olacaktır.

Sayfamızda bulunan iğne oyası küpe örnekleri içinde belki de en çok tercih edilen modeller arasında, iğne oyası sultan küpesi ve iğne oyası küpe çiçeği gibi modelleri bulunmaktadır. Hatta küpe çiçeği iğne oyası örnekleri de kendi arasında çeşitlilik göstermektedir.

İğne oyası seven hanımlar iğne oyası küpe çiçeği yapımı konusuna mutlaka bakmak isteyecektir.

Küpe çiçeği dolgun ve göz kamaştırıcı görüntüsü ile tam da küpe şeklini almaya hazır bir görüntüye sahiptir. Yapıldığı zaman 3 boyutlu bir şekil aldığından kulakta çok hoş görünmektedir. Bu yüzden de en çok tercih edilen modeller arasındadır.

İğne oyası küpe modelleri

İğne oyası küpe modelleri

İğne oyasından küpe mi olur diyenler için hazırlanmış iğne oyası küpe görselleri, bu fikrinizi değiştirme konusunda oldukça iddialıdır. Eğer iğne oyası yapmayı bilmiyorsanız iğne oyasından takı yapan kişilerle iletişime girebilir ve iğne oyası küpe fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Resimli anlatımla iğne oyası hercai menekşe yapımı konusuna baktınız mı ?

Eğer el emeği takılara çok fazla para vermek istemiyorsanız belki de kendiniz yapmak isteyeceksiniz. Ama şu da bir gerçek ki, el emeği ürünlerin yerini hiçbir ürün tutmaz desek yeridir.İğne oyası küpe modelleri

İğne oyası küpeler, istediğiniz her kıyafet için tasarlanabilecek nitelikte çeşide sahiptir. Özel davetlerde giydiğiniz elbisenin bir tamamlayıcısı olurken, sıradan bir günde bile kendinizi güzel hissetmek istediğinizde kulağınıza takacağınız bir çift iğne oyası küpe sizi mutlu edecektir.

Her renkte ve her modelde iğne oyasından küpe yapmanız mümkün. Aklınıza gelebilecek her türlü çiçek ( lale, menekşe, gül, küpe çiçeği vs.) şeklini oyaya dönüştürerek ve isteğe bağlı boncuk ya da farklı aksesuarlarla süsleyerek kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz, küpenizin yanı sıra kolye, bileklik, yüzü ya da saç bandanası şeklinde farklı takılar da yapabilirsiniz.

Bol bol resimli örneklerle iğne oyası küpe modelleri

Kızlar burada sizlere 60 adet iğne oyası küpe modelleri paylaşmak istiyorum. Buyurun mutlaka beğeneceğiniz modeller olacaktır.

 

 

 

Facebook Yorum
2
4

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe