İğne Oyası Gül Modelleri – Gül Motifli Çiçekli İğne Oyası Örnekleri

Resimlerle iğne oyası gül modelleri

İğne oyası seven hanımlar sürekli güzel iğne oyası çiçek modelleri arıyorlar. Bende sizlere bu konuda katkıda bulunmak için iğne oyası gül modelleri paylaşıyorum.

Gül simgesi her yerde sıklıkla rastladığımız bir simgedir. Aklınıza gelebilecek her türlü kıyafet, tablo, aksesuar, ev eşyası gibi yerlerde gül sembolüne rastlamanız mümkün. İğne oyası gül modelleri ise son zamanlarda sosyal platformlarda en çok karşılaşılan modeller arasında yerini almış durumdadır.

Son derece zarif ve şık bir görünüme sahip olan gül desenli iğne oyaları, havlu kenarlarında, peçetelerde, yazmalarda, masa örtülerinin kenarlarında ya da üstlerinde ve her türlü el işi gerektiren parçalarda kullanılmaktadır.

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

Hatta bazen de gül iğne oyası örnekleri karşımıza takı ve aksesuar  ( küpe, yüzük, kolye, saç bandanası aksesuarı, anahtarlık, çanta ya da cüzdan detayı vs. ) olarak da çıkmaktadır.

İğne oyası gül modelleri hakkında daha çok fikir edinmek istiyorsanız iğne oyası gül modelleri facebook sayfamızı takip ederek, birbirinden farklı yüzlerce modele rastlayabilirsiniz.

Çeşit çeşit iğne oyası menekşe modelleri konumuza bakınız.

Gül oyası modelleri aratırken facebook arama butonuna facebook iğne oyaları gül şeklinde bir ibare yazarsanız sayfaya daha kolay ulaşabilir ve istediğiniz her modeli bu sayfada kolaylıkla bulabilirsiniz.İğne oyası gül modelleri

Rengarenk gül çiçek iğne oyaları ve çiçekli oya modelleri, göze hoş gelebilecek şekilde sizler için hazırlanmış modellerle doludur. İstediğiniz renkleri bir araya getirerek kendi zevkinize ve elinizdeki malzemeye göre iğne oyası gül motifleri yapabilirsiniz.

Ebruli iplerle gül modelleri iğne oyaları yapabileceğiniz gibi, kendi belirlemiş olduğunuz bir ya da birden fazla renkteki iplerle de gül motifli iğne oyaları yapabilirsiniz.

İğne oyası çiçek modelleri sevenler için iğne oyası papatya modelleri konusuna bakmalı.

Hatta yapmış olduğunuz motifleri farkı aksesuarlarla da detaylandırabilir ve motifinizin daha zengin bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Gül yapımı iğne oyası farklı teknikle yapılan ancak aynı sonuç elde edilen yöntemlerle de anlatılabilmektedir.İğne oyası gül modelleri

Evinizde sıklıkla kullandığınız ev tekstil ürünlerinden olan havlularınızı da yine iğne oyası gül havlu kenarı örnekleri ile süsleyebilir ve gelen misafirlerinize karşı bir hoşluk yapabilirsiniz. Belki de bu sayede komşularınız da aynı örnekten yapmak isteyerek beğenilerini bu şekilde ifade edebilirler.

Çiçekli iğne oyası modelleri asla modasını yitirmeyen ve günden güne de güncellenen modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Eskilerden beri kullanılan çiçekli iğne oyası örnekleri, günümüzde farklı teknikler uygulanarak bazı değişikliklere uğrasa da her zamanki zarif görüntüsünü korumaktadır.

Kızlar iğne oyası hanımeli çiçeği yapımı konusuna baktınız mı ?

Önceki zamanlarda belki sadece havlu ve yazma kenarlarında karşılaşsak da, şimdilerde gençlerde takı olarak bile görmek mümkün.

İğne oyası çiçek örnekleri, sadece gül çiçeği ile yeterli kalmayıp, menekşe, lale, papatya ve daha pek çok farklı çiçek örnekleri ile de zengin bir koleksiyona sahiptir. Her bir çiçek motifinin kendine has bir ağırlığı, güzelliği ve şıklığı vardır.

Ortak özellikleri ise, her alanda rahatlıkla kullanılmaları özelliğidir. Çünkü her bir çiçek zarafetin, asaletin, güzelliğin ve şıklığın birer temsilcisidir.

İğne oyası sevenlere harika iğne oyası gül modelleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi şimdi sizlere çeşitli iğne oyası namaz örtüsü modellerinde, fular yapımında, yazmalarda kullanmak için gül oyaları paylaşıyorum. Ayrıca iğne oyası oda takımı için kullanabileceğiniz iğne oyası gül modelleri paylaşıyorum.

Umarım beğenirsiniz.İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri v İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri

İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri İğne oyası gül modelleri

Facebook Yorum
1
5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe