İç İçe Geçen Halkalı Örgü Modeli İle Atkı Yapımı Videolu Anlatım

İçe İçe Geçen Halkalı Örgü Modeli Atkı Yapımı

Merhaba hanımlar sizlere bugün yine çok değişik bir örgü modeli olan iç içe geçen halkalı örgü modeli ile atkı yapımı işleyeceğiz. Ben bu güzle örgü modeli için bu ismi buldum. Bu içe içe geçen halkalı örgü modeli için başka isim bilen varsa lütfen konun yorum kısmında bizimle paylaşırsa çok sevinirim.

İç içe geçen halkalı örgü modeli yapımı
İç içe geçen halkalı örgü modeli ile atkı yapımı

Bu iç içe geçen halkalı örgü modeli ile çok güzle örgü atkı modelleri yapılabilmekte. Yine ayrıca bu örgü modeli ile şahane boyunluk modelleri, örgü bandana örnekleri yapılabilmekte. Yine bir kaç kere bu model ile çok güzel yastık kılıfı yapıldığını görmüştüm.

Tunus İşi Atkı Yapımı için lütfen bu konuya bakınız.

Yarın da sizlere bu iç içe geçmeli örgü modeli ile boyunluk nasıl yapılır onu göstereceğim. Tığ ile örülen bu ilginç örgü modeli örgü örmeye yeni başlayan bir çok hanım tarafından kolaylıkla yapılabilir başlangıç seviyesi bir örgü modeli.

İç içe geçen halkalı atkı modeli yapımı
İç içe geçen halkalı atkı modeli yapımı

Dilerseniz bu iç içe geçmeli tığ işi örgü modelini ana tabanı beyaz renk olarak örüp bize göre burgu örgüyü andıran ama içe içe geçen halkaların her bir sırasını ayrı renk örerek renkli bir çocuk hırka modeli yapabilirsiniz.

İç İçe Geçmeli Örgü Modeli İle Atkı Yapımı

Halkalı örgü modeli ile atkı yapımı için sizlere bir adet videolu anlatım buldum. Konun alt tarafında sizler için videoyu ekledim. Umarım bu konu anlatımını beğenirsiniz. Lütfen konu sonuna yorum yazarak bize fikirlerinizi belirtiniz.

Şimdi sizleri Halkalı örgü modeli ile atkı yapımı konusu ile baş başa bırakıyorum.

İç İçe Halkalı Örgü Modeli İle Atkı Yapımı Videolu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.