Hem Kolay Hem Kullanışlı Lif Modeli Yapımı

517
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere lif modeli yapımı paylaşacağım. Hem kolay hemde kullanışlı lif modeli yapımı yeni örgüye başlayanların bile kolaylıkla yapabileceği bir model. Lif modeli renklerini istediğiniz renkler de yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • 2 adet lif ipi
  • Tığ
  • Makas
  • İğne

Yapımı

Lif yapımı için 11 adet üst üste fıstık yapalım. 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 tane daha fıstık yapalım hepsini birden toplayalım. 1 zincir çekelim 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan dibine

1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 tane daha fıstık yapalım hepsini birden toplayalım. 1 zincir çekelim 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 tane daha fıstık yapalım hepsini birden toplayalım.

1 zincir çekelim 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 tane daha fıstık yapalım hepsini birden toplayalım. 1 zincir çekelim 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 adet daha fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 tane daha fıstık yapalım hepsini birden toplayalım. Bu şekilde modeli tamamlayalım. Üzerinde 10 adet fıstık olacak. Aralarda aynı şekilde renk değişimi yaparak da devam edelim.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.