Havlu Süsleme Modelleri – Meyve Motifleri İle Havlu Süsleme Sanatı

Hanımlar havlu süsleme modelleri konumuza hoş geldiniz. Sizlere burada üç boyutlu meyve ve sebze motifleri ile havlu süsleme sanatı örnekleri göstermek istiyorum. Havlu süsleme işi bir genç kızın çeyizinde en önemli çeyizliklerden birini oluşturuyor. Çeyiz hazırlamak isteyen genç kızlar ve genç kız anneleri internetten değişik havlu süsleme modelleri araştırıyorlar.Karpuz ve biber motifi ile havlu süsleme modelleri ve havlu süsleme sanatı

Bizde sizlere en güzel havlu süsleme teknikleri ile havlu süsleme sanatı çalışmaları paylaşmak istedik. Havlu süsleme sanatı diyorum çünkü tığ ile böyle gerçekçi meyve motifleri yapabilmek sanat işi.  Buradaki havlu süsleme örnekleri cidden göz dolduruyor.

Evet kabul ediyorum yapması da öyle kolay değil. Ancak çok gösterişli. Limon, muz, kiraz, karpuz ve daha bilimum meyvelere benzeyen meyve motifli  süslü havlu kenarları mevcut.

Bazı havluları süslemek için havlunun uç kısmı değilde orta ile uç kısmı arasında bir yere süsleri takıyoruz. Bu tarzda ki havlulara göbekli havlu modelleri deniyor. Bu meyve motifli süslü havlu modelleri ni bir kısmı göbek kısmında.

Bu meyve motifli havlu kenarı örnekleri çok süslü olduğu için tam da genç kızların çeyizlerine uygun.  Bu havlu üstü süslemeleri ile yapılan motifli havlu kenarı modeller belki günlük kullanım için çok uygun olmaz ama özle misafirleriniz geldiğinde onları etkileyebilirsiniz.Karpuz ve biber motifi ile havlu süsleme modelleri ve havlu süsleme sanatı

Yine bu süs havlu modelleri için kullanacağınız 3 boyutlu meyve motiflerini masa örtüsü süslemek için de kullanabilirsiniz. Gerek masa örtüsü kenarlarını süslemek için gerekse masanın üstüne serdiğiniz örtüde üstte görünecek şekilde yapabilirsiniz. Çünkü bu üç boyutlu süsleme işleri örtüye iliştirilmiş meyveler gibi duracağı için salonunuza ayrı bir hava katacağı kesin.

Ben bu tasarımlar sizler için internet ortamında yerli yabancı kaynakları tarayarak topluyorum ve sizlerle paylaşıyorum.  Bu konumuza çok benzer, benzer süs havlu örnekleri paylaştığım motifli havlu kenarı modelleri konumuza da bakmanızı öneririm.

Daha zarif ve sade bir şeyler arıyorum diyenler için şöyle iğne oyası ile yapılan iğne oyası çiçekli havlu kenarı örnekleri yer alan ve toplamda 80 çeşit iğne oyası havlu kenarı modeli bulabileceğiniz bu konuyu da sakın kaçırmayın derim.

3 Boyutlu Meyve Motifli Havlu Süsleme Modelleri

Hanımlar bu galerimizde tam 53 adet şahane havlu süsleme örnekleri bulabilirsiniz.

 

Facebook Yorum
4
2.8

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe