Haroşa Örgü İle Çok Şık Bebek Yeleği Yapımı

7.046
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere haroşa örgü ile çok şık bebek yapımı paylaşacağım. Modeli sadece bebek yeleği olarak değilde kendiniz içinde yapabilirsiniz. Sadece haroşa örgü ile bu kadar şık yelek yapabilirsiniz.

Malzemeler

  • Orta kalnlıkta ip
  • Şiş
  • Boncuk
  • Makas

Yapılışı

Yelek modeli yapımı için ilk olarak şişmize 3 ilmek atalım. Örgümüze ters örgüyle devam edelim. İlk ilmeği örelim 1 dsolayalım kenardaki ilmeği örmeden alalım. Bu sırada bütün ilmekleri ters olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örelim 1 dolayalım.

3 ilmeği örelim 1 dolayalım kenar ilmeği örmeden alalım. Diğer tarafa geçince bütün ilmekleri örelim. İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeğide örmeden şişimize alalım. Diğer tarfta ilmekleri ters olarak örelim.

İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeği de örmeden şişimize alalım. Diğer tarafta ilmekleri ters olarak örelim. İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeği de örmeden şişimize alalım.

Diğer tar fta ilmekleri ters olarak örelim. İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeği de örmeden şişimize alalım. Diğer tarafta ilmekleri ters olarak örelim.

İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeğide örmeden şişimize alalım. Diğer tarf ta ilmekleri ters olarak örelim. İlk ilmeği örelim 1 dolayalım son ilmekten önce 1 defada daha dolayalım son ilmeğide örmeden şişimize alalım.

Diğer tarfta ilmekleri ters olarak örelim. Bu şekilde artıramayı yapalım. Bu parçeuı bitirdikten sonra bu şekilde 1 tane daha yapalım. Süslemeleri de yaptıktan sonra yeleği ipler takarak da süsüleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.