Fıstıklı Trabzanlı Dikişsiz Bere Yapımı – Dikişsiz Tığ İşi Bere Yapılışı

Fıstıklı Trabzanlı Dikşsiz Bere Yapımı

Hanımlar sizlere bugün ismi de kendisi de oldukça değişik bir örgü bere yapımı anlatacağım. Fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere yapımı konusunu sizler için buldum paylaşıyorum. Daha doğrusu buldum demeyeyim de gördüm. Çok harika bir örgü bere tasarımı olduğunu fark ettim. Sizinle paylşmak istedim hemen bu fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere örneğini.

Fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere yapımı
Fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere yapımı

Diyeceksiniz bu nasıl bere ismi. Ne yapayım isim koyamadım. Baktım beremize özelliklerini tarifi eden bir isim belirledim. zira beremizin örgü modelinde 3 şey öne çıkıyor biri fıstık ögü modelleri, biri fıstıklar arasındaki yatay uzun trabzanlar yada zincirler diyelim. Diğeri ise beremiz tek seferde örülüyor ve dikişsiz bir bere modeli.

Çok Zarif Örgü Kız Çocuk Bere Yapımı

Kız Çocukları İçin Zarif Bere Yapımı

Arkadaşlar bu örgü bere modelimiz zor gibi görünebilir belki ama çok kolay ve çok kullanışlı bir model. Arkadaşlar yapımı da bir o kadar kolay görmüş olduğunuz gibi tamamen dikişsiz bir bere modeli. Hem bu sayede dikişsiz bere nasıl yapılır merak edip dikişiz bere nasıl örülür öğrenmek isteyenler için çok güzel bir örnek bence.

Fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere yapımı

Bu dikişsiz fıstıklı örgü bere modelimiz 2-3 yaş için hazırladım. Sizler daha büyük, daha küçük hazırlayabilirsiniz. Beremizi örmeye tepe kısmından başlanıyor. Görmüş olduğunuz gibi fıstıklar ile başlayıp aralarda çift fıstık devam ediyoruz. Fıstıklar arasında da trabzanlar var arkadaşlar. Trabzanlarımızı bir önceki trabzanların bel kısmına dolayarak hazırlıyoruz.

Tunus İşi Örgü Bebek Bere Yapımı

İnşallah benimle birlikte hazırlamanız dileğiyle beremin yapım aşamasına geçmeden önce arkadaşlar sizlerden ricam. Eğer konularımızı beğeniyorsanız lütfen konu altında yorum kısmına yorum yazarak bizlere düşünceleriniz belirtebilir misiniz ?

Şimdi hemen yapılış kısmına geçiyorum arkadaşlar. Fıstıklı trabzanlı dikişsiz bere yapımı için berimizin yapım aşamasında geçelim. Önce kullanmış oldum ipin markasını vereyim. Ben Nako Lüks Minnoş kullandım arkadaşlar. Sizler farklı birlikte kullanabilirsiniz arkadaşlar. Tığ olarak ta 4 numaralı tığ kullandım. Sizler yine elinize yatkın olan bir tığ numarası ile örebilirsiniz

Hemen yapım aşamasına geçelim. Bunun için sizi aşağıdaki videolu anlatım ile baş başa bırakıyorum.

Videolu Anlatımla Fıstıklı Trabzanlı Bere Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe