Erkek Bebek Kapşonlu Hırka Modelleri – Kapşonlu Erkek Bebek Hırkaları

2.657
A+
A-

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizlere evin paşaları için erkek bebek kapşonlu hırka modelleri paylaşmak istiyorum. Baktım da sürekli kız bebek örgü modelleri paylaşılıyor. Bende erkek bebek hırkaları paylaşayım dedim.

Erkek anneleri bilir, bir mağazaya girdiğinizde iki kat kız çocuklarına ayrılmışsa bir kat da erkek çocuklarına ayrılmıştır. Gerçi bu bir tek çocuklar için değil yetişkin erkekler için de aynı durumdur. Ne yazık ki, gerek renk konusunda gerekse çeşit konusunda erkek çocukları için daha sınırlı sayıda çeşit vardır.

Aslında bu biraz da adet haline gelmiş renk kısıtlamasından kaynaklanmaktadır. Neyse ki yeni yeni çıkan renk ve modeller sayesinde eskiye nazaran daha çok renk ve çeşitte erkek kıyafetleri bulmak mümkün.

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri, kış için en ideal modeller arasındadır. Ekstra bir bereye gerek kalmadan mevcut hırkadaki kapşonu kullanarak, çocuğunuzu kışın rüzgarından ve soğuğundan koruyabilirsiniz.

Kapşonlu bebek hırka modelleri için kullanılan kapşon modelinde çeşitli hayvan figürleri kullanılarak, daha sevimli görüntüler elde edebilir ve bebeğinizin de hırkasını severek giymesini sağlayabilirsiniz.

Anneler, teyzeler, size tam 55 adet kapşonlu bebek yelek modelleri paylaştığım bu konuya bakınız.

Örneğin, gri bir hırka örüp kapşon kısmına kulaklar ekleyerek bir tavşan görüntüsü verebilir ya da kahverengi bir hırka örüp yine kulak ekleyerek sevimli bir ayıcık modeli verebilirsiniz.

Bunun için sayfamızda yer alan resimlere göz atmanız yeterli. İstediğiniz kapşonlu bebek hırkası resminden yararlanarak sizler de bebeğiniz için en güzel modeli örebilirsiniz.

Erkek bebekler için Kapşonlu Bebek Hırkası Nasıl Örülür bu konuya bakınız.

Normal ve düz bebek hırkası yerine kapşonlu bebek hırkaları genellikle daha kullanışlı olmaktadır. En basitinden örnek vermek gerekirse, bebeğinizi yatarak hazırlarken kapşonunu başına örttüğünüzde bebeğinize herhangi bir rahatsızlık vermeden onu hazırlayabilirsiniz.Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Şapka ya da bere kayboldu, atkı şapka takımından biri eskidi diye takımı bozuldu derdi olmadan, sadece kapşon geçirerek tüm bu tereddütlerden kurtulabilirsiniz.

Kapşonlu bebek hırkası, sadece kış ayları için düşünülmemeli, aksine diğer mevsimlerde de uyku sonrası dışarı çıkmanız gerektiğinde, bebeğinizi bunaltmadan hafif bir kapüşonlu hırka ile dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bazen rüzgardan bazen de aşırı güneşten bebeğinizin başını koruyabilir.

Birbirinden güzel bebek hırka süslemeleri örnekleri için bu konuya bakınız.

Örgü kapşonlu hırka modelleri, öğrenildiği zaman örmesi son derece basit ve ekstra bir uğraş gerektirmeden hırkanıza örebileceğiniz bir modeldir. Hırka ile bir bütün şeklinde örülen kapşonlu hırka modelleri olduğu gibi, hırkadan ayrı örülüp sonradan eklenen örgü bebek hırka modelleri de vardır.Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Bu seçtiğiniz modelin örme şekli ile ilgili bir durumdur. Hırka şekli ne olursa olsun her zaman için bebek hırka modelleri son derece kullanışlı ve bir bebek için en büyük ihtiyaçlardan biridir. Her annenin çantasında her mevsim için ideal olan bir hırka bulundurması gerekir.

Sade ama şık olsun diyorsanız sizlere 41 adet iki renkli bebek hırka modelleri konumuza bakmanızı öneririm.

Bebek hırkaları, üzerlerine örülen detaylar ile daha da güzelleştirilebilir ve daha şirin bir hale getirilebilir. Bebek hırka örnekleri hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için birbirinden güzel ve sevimli modellere sahiptir. Seçenek çok fazla olduğundan örgü örmeye başlarken seçim yapmakta zorlanmanız da gayet normal.

Resimlerle erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Evet hanımlar buraya kadar geldiğimize göre sizlere şimdi evimizin minik paşaları için erkek bebek kapşonlu hırka modelleri göstermek istiyorum.

Umarım gelecek örgüleriniz de çok işinize yarayacak bu modeller.Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri Erkek bebek kapşonlu hırka modelleri

Facebook Yorum
9
2.7

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe