Erkek Bebek Aplike Modelleri – 24 Adet Erkek Bebek Aplike Desenleri

18.183
A+
A-

Erkek bebek aplike modelleri

Sevgili örgücü hanımlar bugün sizlere erkek bebek aplike modelleri paylaşmak istiyorum. Aplike örnekleri bu konumuzda sizlere tam 24 adet erkek bebek aplike örnekleri paylaşacağım.

Erkek bebek aplike modelleri - kepçe motifi aplike

Erkek bebek aplike modelleri

Aplike kelimesi, son zamanlarda duyduğumuz ve sık sık karşımıza çıkan bir kelimedir. Peki aplike ne demektir, aplike nerelerde kullanılır ve aplike çeşitleri nelerdir ?

Aplike : Tığ ile örgü motifi yapar gibi küçük minik minik örgüler yapılır. Bu minik şekilli desenli örgü modelleri ile yaptığınız bebek battaniyesi modelleri, erkek bebek örgü yelek modelleri, hırka örnekleri süsleyebilirsiniz.

Bir nevi süsleme işlemi ya da desen çıkarma işlemi de diyebiliriz. Bebek aplike modelleri motifleri farklı olduğu gibi, erkek bebek aplike modelleri ve kız bebek aplike modelleri olarak da çeşitlendirilir.

Örgü öğrenip bu örgü aplike örneklerini kendiniz örmek için örgü teknikleri sayfamıza bakabilir ve örgü dersleri ile tığ teknikleri öğrenebilirsiniz.

Diğer erkek bebek aplike modelleri için sonraki sayfalara bakınız.

Erkek bebek aplike desenleri

Erkek bebek örgü motifleri her ne kadar bir kız bebek örgü motifleri kadar çeşitli ve fazla sayıda olmasa da, yine de pek çok modele sahiptir.

Genellikle erkek bebekler için, hayvan ( aslan, kaplan, kedi aplikeler , köpek, maymun, zürafa, su aygırı, kaplumbağa, kuş, at, uğur böceği vb.), taşıt ( araba, gemi, uçak, helikopter, kamyon, bisiklet, motosiklet vb. ), meyve ( kiraz, elma, karpuz, kivi vb. ) ve çeşitli nesne ( balon, biberon, emzik, bebek tulumu, kravat, papyon vb. ) modelleri tercih edilir.

Erkek çocuklar için aplike örnekleri

Aplike örnekleri, piyasada onlarca hatta yüzlerce modele sahiptir. Çok farklı amaçlara hizmet ederek, hayal dünyanızın sınırlarını zorlayan tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

En baştan kendiniz bu aplike modellerini oluşturabileceğiniz gibi, eskimiş ya da yıpranmış herhangi bir parçada sağlam kalan desenleri de kullanarak, ortaya yepyeni bir ürün çıkarabilirsiniz.

Erkek bebek aplike modelleri - yarış arabası aplike

Erkek çocukları için araba şekili aplike örnekleri

Aplike çiçek desenleri

Aplike çiçek desenleri için başka bir konuda genişçe yer vereceğiz. ama burada sizlere bir iki çiçek aplike modelleri göstereyim istedim.

Aplike çiçek desenleri için örnek vermek gerekirse de; lale, papatya, gül, yonca gibi daha çok fazla çeşitte modele rastlamak mümkün. Bu motifleri birleştirerek birbirinden harika ürünler ortaya çıkarabilir ve kendiniz için yeni tarzlar oluşturabilirsiniz.

Tığ işi aplikeler – Araç gerek modelleri

Bilhassa tığ işi aplikeler yaparak, yüzlerce model oluşturabilirsiniz. Hem de istediğiniz renk ve ölçüde. Küçük küçük motifleri birleştireceğiniz gibi, büyük bir tane odak motif belirleyerek de, istediğiniz herhangi bir parçayı oluşturabilirsiniz.Erkek bebek aplike modelleri - itfaiye motifi aplike

Hobi işleri ile aplike yapımı öğrenebilirsiniz.

Aplike yapmayı bilmeyenler hobi işleri sitemizi sıkı sıkı takip edin. Her gün yeni örgü modelleri paylaşıyoruz.

Daha geçen gün sizlere kelebek aplike yapımı konusu anlattım. Yine kalp aplike yapımı konusuna da bakabilirsiniz.
Erkek bebek aplike modelleri - helikopter motifi aplikeÖrgü bebe aplike modelleri yaparak stresiniz den kurtulun
Aplike işini geliştirerek hem stres atabilir ve bunu bir hobi olarak yapabilirsiniz; dilerseniz de bu işi bir ticaret yöntemi olarak da geliştirebilirsiniz.Erkek bebek aplike modelleri - gemi motifi aplike

Sizde küçük küçük ördüğünüz aplikeleri satarak ek gelir elde edebilirsiniz..

Günümüzde malum pek çok sosyal medya aracılığı ile hiç tanımadığımız kişilere ulaşmak mümkün. Böylece hem ürününüzü tanıtmış hem de bu işten ciddi anlamda para kazanmış olursunuz.

Erkek bebek aplike modelleri - itfaiye motifi aplike

Örgü aplikeler için özel gün davetiyeleri yapabilirsiniz.

Günümüzde bebek mevlitleri, doğum günleri, diş buğdayı partisi, sünnet mevlidi gibi pek çok etkinlik mevcuttur. Ve genellikle anneler, bu özel günlerde her detayı düşünürler ve bu detayların eksiksiz olmasını ister.Erkek bebek aplike modelleri - helikopter motifi aplike

Çeşit çeşit aplike modelleri

Kapı süsünden tutun da, duvar süslemelerine kadar, giyecekleri kıyafetten ikram edilecek yiyeceklere kadar her ince detay düşünülür. Özellikle erkek çocukları için araba helikopter itfaiye gibi aplike modelleri yapabilirsiniz.Erkek bebek aplike modelleri - gemi motifi aplike

Erkek bebeklerine özel örgü aplike örnekleri

Kız çocukları için çok fazla seçenek olduğu için, bu detaylar biraz daha kolay halledilir, ancak erkek bebekler için biraz daha sınırlı görülebilir. İşte tam bu noktada, erkek bebek örgüleri işin içine girerek; birbirinden farklı modellerde süslemeler yapılabilir.Erkek bebek aplike modelleri - deniz altı motifi aplike

Erkek çocukları için aplike bebek battaniyeleri yapabilirsiniz

Örneğin; eğer oğlunuzun beşik mevlidi varsa, örgü magnetler yaparak dağıtabilir ya da  aplike bebek battaniyeleri ile yatağını süsleyebilirsiniz. Bebek aplike desenleri oldukça şirin modellerde olduğu için, bulunduğu ortamı da daha renkli ve eğlenceli hale getirebilir.Erkek bebek aplike modelleri - gemi motifi aplike

Aplike bebek battaniye modelleri yapabilir ve süsleyebilirsiniz.

Özel günlerde kurduğunuz ikram sofranızda bile örgü aplike modelleri kullanarak, çeşitli bebek aplike desenlerinden oluşmuş Amerikan servisler kullanabilirsiniz. Yapacağınız etkinlik konseptine uygun olarak, dekorunuzu da yine herkesten farklı olarak küçük ve farklı aplike motifler ile süsleyebilirsiniz.

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Acil ambulansı şeklinde apllike

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Tam erkek çocukları için traktör aplike modeli

Bu aplike modeli tam erkek çocukları için.

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

 

Araba motifli tığ işi aplikeler

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Erkek bebekler için aplike örnekleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Araba motifli örgü aplike modelleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Polis arabası şeklinde tığ işi aplike modeli

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Arabalı aplike örnekleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

İnşaat arabası aplike modelleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Basit arabalı aplike örnekleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Şirin aplike örnekleri

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

Çok kısa sürede yapabileceğiniz örgü aplike modelleri

Evet sevgili takipçiler sizlerle çok güzel bir örgü konusunun daha sonuna geldik. Bir önceki konumuzda yayınladığım örgü aplike modelleri konumuza bakınız.

Örgü öğrenmek istiyorum derseniz örgü teknikleri konumuza bakabilirsiniz.

Bir sonraki örgü konusunda buluşana kadar kendinize iyi bakın.

Erkek bebek aplike modelleri - araba motifli aplike

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ömer faruk dedi ki:

  ellerine sağlık, bunlar hobi olmaktan çok ticari amaçlı bile yapılabilir. hem para kazanırsın, hemde sevdiğin işi

  1. Pınar Güler dedi ki:

   Evet bu amaçla örgü ören çok bayan var.

 2. Ayşe dedi ki:

  Cidden muhteşem aplike modelleri paylaşmışsınız. Erkek bebekler için çok güzel bu motifler.