Erişte Örgü Modeli Yapımı – Erişte Örneği Nasıl Yapılır ?

Erişte Örneği Örgü Modeli Yapımı

Merhaba hanımlar bugün sizlere şiş örgü modelleri anlatımına erişte örgü modeli yapımı ile devam ediyoruz. Erişte örneği nasıl yapılır merak edenler yada sayfamızı sitemizi gezerken bu ilginç örgü modeli ni görüp bu ilginç erişte örgü modeli nasıl yapılır merak edenler lütfen konuyu tamamını okuyunuz.

Erişte örgü modeli yapımı
Erişte örgü modeli yapımı

Eğer şiş örgü teknikleri öğreniyor yada araştırıyorsanız bir çok değişik şiş örgü modelleri olduğunu görürsünüz. Cidden çok değişik isimleri olan ilginç örgü teknikleri ve farklı örgü örnekleri var.

Deniz Dalgası Örgü Modeli Yapımı için buraya tıklayınız.

Zeki mürenin dişi örgü modeli, Türkan Şoray kirpiği, nohut örgü modeli, oklava örgü modeli gibi ve böyle erişte örgü modeli Sanırım bu örgü modeli nin ismini aldığı nokta örgü sıraları arasında erişte gibi uzun uzun lif benzeri motiflerin olması.

Erişte örgü modeli yapımı

Bazen farklı bölgelerde aynı örgü modeline farklı isimler verildiği çok olmuştur. Çünkü sonuçta bu örgü modellerini bir ismi bir kanunu yok hanımlar bu örgü modelini etrafımızdaki hangi nesnelere bakarak hangisine benzemişse onun ismi verilmiş.

Elimizden geldiği kadar sizler için en değişik, en güzel görünen şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü teknikleri ni araştırıp paylaşıyoruz. Daha yeni sizlerle burgulu selanik örgü modeli yapımı konusunu paylaştık. Cidden çok güzel bir şiş örgü örneği burgulu örgü modeli ile selanik örgü modeli nin kombine edilmiş versiyonu diyebiliriz.

Sözü çok fazla uzatmadan sizleri erişte örgü modeli yapımı ile bırakıyorum buyurun izleyin.

Videolu Anlatımla Erişte Örgü Modeli Yapımı

Kızlar sizinle beraber erişte örgü tekniği nasıl yapılır beraber işledik. Umarım konumuzu beğenmişsinidir.

Eğer konularımızı beğeniyorsanız lütfen konu sonuna yorum yazar mısınız ?

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe