En Yeni Boncuklu Oya Modelleri – 2018 Yeni Boncuklu İğne Oyaları

Hanımlar bugün en yeni boncuklu oya modelleri ile boncuklu iğne oyaları konu zincirimize devam ediyoruz. Daha önce tahta boncuklu iğne oyaları dahil olmak üzere bir çok boncuklu oya modelleri paylaştım. Boncuklu oya modelleri çok eskilerden beri günümüze gelen çok hoş bir oya modelleridir.

Oyalı yazma takmak ve oyalı yazma yapmak, eskilerden günümüze kadar gelen bir hobidir. İlk başlarda hobi olarak yapılmaktan ziyade bir ihtiyaç hasıl olduğu için yapılmakta olan oyalar; şimdilerde ise hobi olarak yapılmaktadır.

Günümüzde en yeni boncuklu oya modelleri, hem başları hem de boyunları süsleyen bir model olarak geliştirilmiştir. İsteğe göre aksesuar olarak kullanılan yeni boncuklu iğne oyaları, her kesime hitap etmektedir.En yeni boncuklu oya modelleri

Yeni boncuk oyası modelleri, oya modasını takip eden meraklılar için güzel modeller sunmaktadır.  En yeni halleri ile oya severlerin karşısına çıkan yeni boncuklu iğne oyası modelleri, bu sene de çok ilgi gören oyalar listesine girmiş durumda.

İğne oyasının asaletini boncuklarla tamlamak isterseniz şayet; siz de muhakkak sayfamızda yer alan yeni çıkan boncuk oyaları ve yeni boncuklu yazma modelleri resimlerine bir bakmalısınız.

Hanımlar renkli boncuklu iğne oyaları konumuza bakabilirsiniz.

Sizlere olağanüstü fikirler sunacak zengin içerikli görseller sayesinde, sizler de hemen bu birbirinden güzel ve şık oyalara sahip olmak isteyeceksiniz.En yeni boncuklu oya modelleri

Her sene yenilenen, değişen oya ve tülbent çeşitleri bu sene de en yeni boncuklu iğne oyaları ve en yeni boncuklu tülbent örnekleri karşımıza çıkmakta. Kişinin zevkine göre iğne ya da tığ oyası ile yapılan boncuk oyaları, sonucu her ne olursa olsun şık modelleri oluşturmaktadır.

Yeni boncuklu tığ oyaları, iğne oyalarını aratmayacak derecede güzel ve şık modellere sahiptir. Üstelik yapım aşaması da iğne oyası yapmak kadar zor olmamakla beraber; bir o kadar da eğlencelidir.

Tahta boncuklu oya modelleri konumuza bakmak isteyebilirsiniz.

Boncuk oyası örnekleri yeni çeşitleri ile rengarenk ve farklı modellerde boncukların güzelliklerini de ortaya çıkarıyor. Boncuklar ve yazmalar bir araya gelerek, ortaya çok farklı güzellikte modellerin çıkmasını sağlıyor.En yeni boncuklu oya modelleri

Her boncuk kendi içinde sade ve kullanışsız olarak görünse de, diğer boncuklarla ve yazmalarla buluştuğu zaman, akla hayale gelmeyecek modelleri oluşturabiliyor. Örgünün sınır tanımayan zengin dünyası bu kez boncukları da içine alarak, çok farklı modeller sergiliyor.

Boncuklu oya örnekleri yeni modeller kolay kolay modası geçmeyecek modellere benzemekle birlikte; uzun süre kullanılacak olması estetik açıdan da oldukça şık bir görünüme sahip olması, herkes tarafından kullanılacağa benziyor.

Hanımlar boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri konuma baktınız mı ?

Yeni çıkan boncuklu oya örnekleri, tıpkı eskilerde olduğu gibi, nesilden nesle aktarılacak olan yazmaların kenarlarını süsleyerek unutulmaz bir anı olmasını sağlıyor. Boncuklu oya yapmanın en avantajlı yönlerinden biri ise; yazma eskise bile, yazmanın kenarından oyaya zarar vermeyerek sökülmesi ve yeniden değerlendirilmesidir.

Değerlendirme işlemini isterseniz yeni bir yazma kenarına oya şeklinde yeniden yapabilir; isterseniz de takı olarak kullanabilirsiniz.

Çünkü boncuklu oyalar, sadece yazma kenarlarında oya olarak değil, bir kolye ya da bileklik olarak da kullanılabiliyor. Böylece el emeğinizi uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz.

Resimli en yeni boncuklu oya modelleri

Hanımlar burada en yeni boncuklu oya modelleri bulabilirsiniz.

Ben iğne oyası öğrenmek istiyorum şöyle adım adım anlatımlı dersler olsa diyorsanız. İğne oyası teknikleri adlı konumuza bakınız.

Facebook Yorum
15
2.5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe