En Pratik Bebek Patik Yapımı

1.015
A+
A-

Merhaba hanımlar şimdi sizlere şişle yapılan bebek patik modeli paylaşacağım. İsterseniz şiş ile örgü modeli pembe ile yaparak kız çocukları için patik yapımı olarak kullanabilirsiniz isterseniz de sarı renk ile yaparak hem kız hemde erkek patik modeli olarak da kullanabilirsiniz.

Malzemeler

  • 2 adet patiklik ip
  • 3 numara şiş
  • İğne

Yapımı

Patik yapımı ilk olarak şişimize 4 adet ilmek atalım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim.

Bu şekilde 15 sıra yapalım. Daha sonra aynı şekilde 8 sıra örelim çevirelim renk değişimi yapalım. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim.

İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım diğer ilemekleri ters örgü olarak örelim en son ilmeği de düz örgü olarak örelim çevirelim.

Bu şekilde 8 sıra yapalım. Daha sonra sağ ve sol kısımlardan 1 er ilmek keselim ilmekleri 4 de düşürelim. daha sonra da dikelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.