Düz Örgüden Düğmeli Boyunluk Yapımı

Merhaba sevgili hanımlar sizlere bugün çok canlı renklere sahip bir örgü boyunluk yapılışı videolu anlatım konusu getirdim. Ah şu örgü boyunluklar, bu kış her yerdelerdi. Hem erkek hem kadın olmak üzere iki modeli de moda oldu. Kullanıldı. Ama benim dikkatimi çeken nokta şuydu. Herkes boyunluğunu hazır, düz renkte alıyordu.

Oysaki insanın kendi yaptıklarını giymesi veya hediye etmesi, sevdiği biri tarafından ona el emeği göz nuru bir aksesuarın hediye edilmesi ve onu kullanmanın keyfi ve mutluluğu şüphesiz ki bambaşkadır. Peki, ama nasıl örgü boyunluk yapabiliriz. Burada örgü boyunluk yapılışı videolu olarak sizlerle gösterilecek inşallah.

Siz de dikkatli bir biçimde izleyip örgü boyunluk yapımı hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendiniz veya sevdikleriniz için çok güzel örgü boyunluklar hazırlayabileceksiniz.Yalnız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta üzerinde durmak istiyorum. Bildiğiniz gibi boyunluk hem erkek hem de kadınlar için şık ve tamamlayıcı bir aksesuardır.

Kışın, kıyafetlerimizi tamamlayacak ve bizleri soğuk havadan koruyacak birtakım aksesuarlar, bize kendimizi iyi hissettirir.Bu örgü boyunluğu kullanacak kişinin kıyafet tercihi nasıl, bakın. Genellikle koyu renkli kıyafetler giyiniyor ve tercih ediyorsa, siyah bir örgü boyunluk her kıyafetine tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Kışın soğuk havasından böyle kurtulabilir.Ama açık renkli kıyafetler tercih ediyorsa, kıyafetlerine göre bir renk seçip boyunluğu ona göre örmek daha mantıklı olacaktır ayrıca boyunluğunuzu ponpon ve düğmelerle de zenginleştirebilir, model yaratabilirsiniz. Kendi zevkinizi el işlerinizde kullanmaktan asla çekinmeyin. Kolay gelsin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.