Deniz Kabuğu Modeli Şal Yapımı – Deniz Kabuğu Örgü Modeli Şal Yapılışı

Deniz Kabuğu Örgü Modeli Şal Yapımı

Merhaba hanımlar bugün sizlere deniz kabuğu modeli şal yapımı konusu anlatacağım. Deniz kabuğu örgü modeli ile şal nasıl yapılır daha önce görmediyseniz bu konumuz sizler için olacak. Özellikle böyle renk geçişli akıllı iplerle ördüğünüz de bir başka güzle oluyor.

Deniz kabuğu modeli şal yapımı
Deniz kabuğu örgü modeli şal yapımı

Örgü örmeye yeni başlayan hanımlara şal örmek, hemde öyle bakınca oo bu güzelmiş diyebileceğiniz bir şal örmek oldukça zor bir işmiş gibi görünebilir.

Ancak bu konudaki anlatımı incelediğinizde sizde göreceksiniz ki hiçte zor bir yanı yok. Hatta oldukça zevkli. Tığ işi örgü modelleri öğrenmek zaten oldukça kolay. Şiş örgü modelleri biraz karışık çok fazla teknik var.

Sökmeli Zincir Modeli Yapılışı için buraya bakınız.

Ancak tığ işi örgü motif modelleri ve yapılışları çok ileri seviye örgü becerisi gerektirmiyor diye düşünüyorum ben. Bu deniz kabuğu örgü modeli yapımı da hem yapılışı hemde işin elinizde ilerlemesi bakımından zevkli bir iş.

Deniz kabuğu modeli şal yapımı
Deniz kabuğu modeli şal yapımı

Daha önce sizlere tığ işi deniz kabuğu örgü modeli nasıl yapılır hiç anlatmamıştım. Bu konu vesilesi ile deniz kabuğu örgü modeli yapılışı öğrenmiş olacağız.

Köşeden Köşeye Örgü Modeli Şal Yapılışı

Deniz kabuğu örgü modeli ile şal yapabiliriz, kalın yünlü ip kullanarak örgü hırka ve yelek modelleri yapabiliriz. salonlarımız için dekoratif örgü yastık kılıfı tasarlayabiliriz.

Deniz kabuğu modeli şal yapımı

Ben şahsen bir yere gittiğimde birinin üstünde el örgüsü bir ürün gördüğüm de çok ilgimi çekiyor. Hemen incelemek istiyorum. Hazır örgü ürünler yada hazır tekstil ürünleri ile yapılan örgü şal örnekleri bu kadar ilgimi çekmiyor.

Çünkü bu el emeğinde bir sanat var bir yetenek bir emek var diye düşünüyorum.

Neyse hanımlar sizleri çok söze tutmadan videolu anlatımla deniz kabuğu örgü modeli şal yapılışı ile baş başa bırakıyorum.

Videolu Anlatımla Deniz Kabuğu Örgü Modeli Şal Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe