Deniz Dalgası Modeli Yapımı – Deniz Dalgası Örgü Nasıl Yapılır ?

Deniz Dalgası Modeli Şal Yapımı

Kızlar şiş örgü tekniklerinden bugünkü dersimiz deniz dalgası örgü modeli yapımı olacak. Hem sizlere bu şahane şiş örgü modeli olan deniz dalgası örgü modeli yapımı öğreneceksiniz hemde bu modeli kullanarak nasıl şal yapabiliriz fikir edinebilirsiniz.

Deniz dalgası modeli şal yapımı
Deniz dalgası modeli yapımı

Gerek iş örgü modelleri olsun gerekse tığ işi örgü modelleri olsun bunlara isim verirken hanımlar neye benzetmişlerse onun ismini vermişler. Bu modelde ise örneğimiz cidden deniz dalgasına benzediği için deniz dalgası örgü modeli ismini almış.

Deniz Dalgası Örgü Modeli İle Şal Nasıl Yapılır ?

Deniz dalgası örgü nasıl yapılır merak edenler aramalar sonucunda sitemize gelmekteler. Bizde sizler için en güzel şiş örgü teknikleri ve örgü modelleri ni sizlerle paylaşıyoruz. Örgücü hanımlar arasında özellikle tığ işi örgüde uzmanlaşan ve genelde tığ ile örenler var. Yada daha çok şiş örgü modelleri ile çalışmayı sevenler de var.

Bana kalırsa her ikisinde de aynı ustalıkta çalışan hanımların sayısı az. Şiş örgü teknikleri tığ işi örgüye göre biraz daha zorlayıcı olabiliyor. Çünkü ileri seviye zor modeller de mevcut.

Deniz dalgası modeli şal yapımı
Deniz Dalgası Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Deniz dalgası modeli ile kendinize yada çocuğunuza şahane örgü atkı modelleri örebilirsiniz. Bu deniz dalgası örgü örneği in biraz daha genişleterek bebek battaniyesi de yapabilirsiniz.

Ahududu Örgü Modeli Hırka Yapımı için tıklayınız

Ben size bu konuyu araştırırken şunu da gördüm ki dalgalı örgü modelelri olsun, deniz dalgası modeli olsun bunların çok değişik versiyonları var. Daha önceki konularımda da bahsetmiştim. Bir kaç örgü modelini bir örgüde kombine ederek çok farklı örgü örnekleri ortaya çıkarabilmekteler.

Bu tamamen örgücü hanımların yeteneği ile alakalı, tasarım gücü ile alakalı diye düşünüyorum ben.

Deniz Dalgası Örgü Modeli Yapımı

Dilerseniz bu örgü örneği ile harika şallar yapabilirsiniz.

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe