Çok Şık Dantel Bluz Yapılışı / Ayrıntılı Anlatım

1.388
A+
A-

Sayfamıza hoş geldiniz hanımlar, Bu gün sizlere örgü bluz yapımı hem resimli hem de videolu anlatım yolu ile tüm aşamalarıyla göstermek istiyoruz. Daha önceki yazımızda bluzların kadınlar için ne kadar değerli olduğuna dikkat çekmiştik. İşte şimdi hizmetinize sunduğumuz örgü modeli bluzlarda bunlardan biri. Ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmem oldukça gösterişli ve öyle gündelik yaşantıdan ziyade daha çok davetlerde giyilebilecek türden bir bluz.

Naçizane fikrimiz…Kendi dolabınızı kendi yaptığınız bluzlarla donatmak istemez misiniz? Evet bugün sizlere dantelden bluz yapımını videolu bir şekilde sunuyoruz.Yazlık örgü modelleri ve anlatımlarıyla dolabınıza kendi ellerinizle ördüğünüz hem bikininizin üstüne giyebileceğiniz el örgüsü bluzlar,hem de dışarıda rahatlıkla kombin edip giyebileceğiniz tığ işi bluz modelleri sunacağız.

Dantelli bluzlar modası asla geçmez biliyorsunuz.Dışarıda tonlarca paraya satılan bluzları kendi zevkinize ve giyim tarzınıza göre yapmak istemez misiniz? Yazın rahatlıkla giyebilmeniz bir yana kışında uzun kollularla kombinleyip giyebileceğiniz bu dantelli bluzların yapımı oldukça basit


Eliniz yatkın ise bu işi 20-30 dakikada yapabilirsiniz.Yatkın değilse kolaylıkla öğrenebileceğiniz ister izleyerek isterseniz tığ işi bluz modelleri nin anlatımıyla okuyarak yapabileceğiniz biraz emek ve zaman vererek bu işi hemen yapabileceğinizi anlayacaksınız.Sadece kendinize değil bunu tüm sevdiklerinize de yapabilirsiniz .

Sizden bir hatıra el emeği ile kendi tarzınızla yapabileceğiniz bir çok modele sahip dantelli bluzları yapmaya çekinmeyin. Aynı zamanda bunları yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz .Hem dolabınızı hem de bir çok insanın dolaplarını süsleyebilirsiniz.

Kendi elinizle yaptığınız bir şey ile dışarıdan para vererek hazır aldığınız şey arasındaki hissiyat çok farklıdır biliyorsunuz, kendi elinizle güzel işler çıkarmaya başladığınızda kendinize güvendiğinizde bunun ne kadar basit ve kolay olduğunu göreceksiniz. Yeni şeyler denemekten kaçınmayın. İlkinde deneyip olmadığını düşünseniz bile pes etmeyin tığ işi örgü örmek zaman ve emek gerektirir , bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!

Tek Çözüm Satın Almak Değil !

Yandaki kırmızı ve tam da genç kızların tercih ettiği bu bluzu ille de para vererek satın almak tek çözüm değil. Kendiniz de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfamıza girip, beğendiğiniz modelin üzerine tıklayarak ister resimlerine bakarak ister videolarını izleyip birebir anlatımını hem dinleyip hem de her aşamasını görerek de öğrenmeniz mümkün.

Bu sayede eliniz örgü yapmaya alıştığı andan itibaren de sadece bu güzel örgülü bluzu değil, aynı tarzda yada farklı modellerde elbiseler, etekler, pantolonlar hatta çantalar bile yapmanız mümkün.

İşte hanımlar sizlere muhteşem bir örgü dünyası sunuyoruz. Bu sayfada örgü giysilere dair aradığınız birçok modelin yapımını kolayca en pratik yoldan öğrenebilir, öğretebilirsiniz. Ayrıca, kendi tasarımlarınızı üzerinizde görmek size çok farklı bir heyecan ve gurur verecektir. Böyle bir duygudan mahrum kalmanızı istemeyiz. Unutmayın son derece, basit ve çok seçenekli….


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.