Çok Şık Çok Kolay Bayan Patik Yapılışı – Böyle Kolayını Görmediniz

Bu Kadar Kolay Patik Yapımı Görmediniz

Merhaba arkadaşlar bugünkü çalışmamızda çok şık çok kolay bayan patik yapılışı çalışacağız. Günlük kullanabileceğiniz çok kolay ve çok kullanışlı bir model olan bu örgü bayan patik modeli bir çırpıda örülecek bir model.

Çok şık çok kolay bayan patik yapılışı
Çok  şık çok kolay bayan patik yapılışı

Arkadaşlar ben daha önceden aynı modeli mini benzerini paylaşmıştım çok az bir fark ile. Arkadaşlar bugünkü sizlerle paylaşacak olmuş olduğum çok şık çok kolay bayan patik modeli ni komple haroşa örgü modeli kullanarak hazırladım. 

Haroşa Örgü Nasıl Yapılır Videolu

Ama önceden paylaşmış olduğum modelinde ise şöyle ara burun kısmında ön kısmında patiğimizin üzerinden düz olarak ölmüştüm. Arkadaşlar şimdi ise komple haroşa örgü modeli kullandım. Videoda da göreceksiniz haroşa örgü ile şöyle uzuun bir motif olarak ördüm.

Dikimini de sizlere göstereceğim. Şimdi hemen iplerimi anlatmak istiyorum. İki renk ip kullandım ben. Sizler dilediğiniz renklerde çalışabilirsiniz. Kullanmış olduğum ipin markası ise Ören Bayan Dora ipi kullandım arkadaşlar. 

Çok şık çok kolay bayan patik yapılışı

Sizler farklı markalarda kullanabilirsiniz. Şimdi hemen yapım aşamasına geçmek istiyorum patiğimin. Ben burada 2 numaralı şiş kullanıyorum. Sizler iki buçuk yada üç numara şiş de kullanabilirsiniz. Eğer iki buçuk üç kullanıyorsanız arkadaşlar benim derdim sayılardan 2 ilmek eksik başlamanızı tavsiye ediyorum.

Haroşa Örgü Bebek Patiği Yapılışı

Yapım aşamasına geçmeden önce patiğinin her zamanki gibi sizlerden ricam eğer konumuzu beğendiyseniz lütfen konu sonuna yorum yazarak bizlere düşüncelerinizi belirtiniz.
  

Çok Şık Çok Kolay Bayan Patik Yapımı Videolu Anlatım

Aşırı kolay bayan patik yapılışı

  

Arkadaşlar sizlerle beraber bu çok şık çok kolay bayan patik yapılışı konumuzun sonuna geldik. Umarım beğenirsiniz.

Facebook Yorum
4
1.8

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe