Çok Farklı Tığ İşi Örgü Modeli Yapımı – Tığ Dolamalı Örgü Modeli Yapılışı

Farklı Bir Tığ İşi Örgü Örneği Yapılışı

Hanımlar merhaba sizlere bugün çok farklı tığ işi örgü modeli yapımı anlatacağız. daha doğrusu videolu anlatımla farklı bir tığ işi örgü modeli yapımı paylaşacağım sizlerle. Bu tığ işi örgü modeline bir isim veremedim. İlk baktığımızda ilk gözümüze çarpan yay gibi örgü motifleri. Yapımı da çok kolay ve zevkli göründüğü için sitede bir konu açıp sizlerle paylaşmak istedim.

Çok farklı tığ işi örgü modeli yapımı
Çok farklı tığ işi örgü modeli yapımı

Diyebilirsiniz adını bilmediğin modeli neden paylaşıyor. Adını bilmiyorum ama görüntüsü itibari ile çok hoşuma giden bir örgü modeli bu. Oldukça kabarık duran bir örgü yapısı var. Bu farklı tığ işi örgü modeli ile yapacağınız kışlık örgüler sizi sıcak tutacaktır.

Sizlere değişik bir şiş örgü modeli olan sıralı çiçek örgü modeli yapımı konusuna bakmanızı öneririm.

Peki bu çok farklı tığ işi örgü modeli ile neler yapabiliriz. Bu örneği hangi örgü işlerimizde tercih edebiliriz. Benim ilk aklıma gelen bu örgü modeli ile çok güzel örgü atkı yapımı işi. Yada örgü boyunluk modelleri yapabilirsiniz. Hatta dün sizlere yaprak örgü modeli ile boyunluk yapımı konusu anlatmıştım. İsterseniz bu konuya bakabilirsiniz.

Çok farklı tığ işi örgü modeli yapımı
Farklı bir tığ işi örgü modeli yapımı

Size şu konuda fikrimi söylemek istiyorum. Şiş örgü teknikleri ile çok fazla şiş örgü modeli tasarlanabiliyor. Birde farklı şiş örgü örnekleri ni kombine ederek ortaya daha farklı örgü çalışmaları çıkabiliyor. Bu durum tığ işi örgü modellerinde böyle değil. Tığ ile yapılan örgülerde örnek çeşitliliği şiş örgüye göre daha az.

Bu gibi durumda ben böyle farklı örgü modelleri bulunca hemen paylaşmak istiyorum. Bu güzel farklı tığ işi örgü modelleri ni bir çok kişi görsün öğrensin diye.

Şimdi sizleri bu çok farklı tığ işi örgü modeli yapımı videosu ile baş başa bırakıyorum.

Çok Farklı tığ İşi Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe