Çilek Örgü Modeli Yapımı / Detaylı Anlatım

Hanımlar bugünkü konumuzda videolu anlatımla çilek örgü modeli nasıl yapılır bunu işleyeceğiz inşallah. Örgü örmek bir yerde bir sanattır. Çünkü çeşitli örnekler yaparak bir ipten ortaya çok güzel giyim eşyası ya da ev eşyası çıkarabiliyorsunuz. Sanat herkesin bildiği gibi kolay değildir ve en çok da sabır isteyen bir iştir.

Eskiden beri örgü modeller çok tercih edilir. Bebeklere hırkalar, yelekler, bereler veya elbise çok örülür. Bu örülen ürünler de en çok kullanılan model şekli de çilek modeldir. Çünkü çilek görünüm olarak kendi güzel olduğu gibi örgü modellerde de hoş görünür.

Eğer biraz örgü teknikleri hakkında bilgi sahibi iseniz çilek örgü modeli yapmanız hiç de zor olmaz. Çilek örgü modelini birçok kıyafet için kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmiyor iseniz internetteörgü modelleri arasında arama yaparak, videolu anlatımlardan örgü çilek modeli yapılışı kısmını seçin ve izleyerek nasıl yapıldığını öğrenin.

Daha sonra çocuğunuza, yeğeninize ya da arzu ettiğiniz herhangi birine güzel bir örgü yapabilirsiniz.Çilek model ile yapabileceğiniz ürün sayısı çoktur. Mesela çilek model de bir paspas evinize renk katabilir. Çilek bir buzdolabı süsü mutfakta hoş görünür.

Kış için kendinize çilek modelleri ile patik örebilirsiniz. Banyonuza çilek model lif yapabilirsiniz. Çilek model bir el çantası dikkat çekici olabilir. Kendinize bir kazak örüp, üstüne de küçük küçük ördüğünüz çilek motiflerini monte edebilirsiniz. Hayal gücünüze göre bu örnekleri çoğaltmanız ebetteki mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.