Çiçek Çemberi Lif Modeli

1
A+
A-

Merhaba hanımlar bugün sizlere çiçek çemberi lif modeli paylaşacağım. Supladan life uyarlanan bir lif modeli. Gelin çeyizlerinde, bohçalarında bulunması gereken herkesin yapabileceği türden kolay bir lif modeli.

Malzemeler

  • 3 adet lif yapımı
  • Tığ
  • Makas

Yapımı

Çiçek çemberi lif modelinin yapımı için sihirli halka yapalım halkanın içine 1 fıstık yapalım kapatalım. 1 zincir çekeli halkanın içine 1 fıstık yapalım kapatalım. Bu şekilde 8 adet fıstık yapalım. İlk boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım kapatalım.

1 zincir çekelim sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim aynı yuvaya 1 fıstık daha yapalım kapatalım. Bu şekilde sırayı tamamlayalım. İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim

İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım 1 zincir sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım bu sırayı da bu şekilde tamamlayalım. 1 zincir çekelim İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım kapatalım.1 zincir çekelim.

Sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım 1 zincir sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım bu sırayı da bu şekilde tamamlayalım. 1 zincir çekelim İlk fıstık tepesine girelim

1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim İlk fıstık tepesine girelim 1 fıstık yapalım 1 zincir sıradaki boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım bu sırayı da bu şekilde tamamlayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.