Çeyizlik Çiçekli Patik Modeli Yapımı / Videolu Anlatım

2.767
A+
A-

Sevgili hanımlar hoş geldiniz, bugünkü videomda da sizler için bu patik modeli çalışmasını paylaşacağım. Umarım sizler için faydalı bir video olur. İnşallah sizler de beğenirsiniz ve bol bol yaparsınız. Şöyle yakından göstereyim sizlere yavaş yavaş şekildeki gibi bir şema dan çıkardım modelin şemasını İnstagram sayfamda paylaşacağım oradan Sizler de bakabilirsiniz.

İnstagram sayfamda et gulumseten-marifetler böyle uç kısmında. Diğer türlü üçgen şeklinde olan patik ucunda başlayabilirler.
Diğer türlü patik ucunda Bu örgü modelimizi uygulayabilirsiniz nasıl seviyorsanız hoşunuza gidiyorsa ben bu model için bu yuvarlak olanı tercih ettim ama bir de böyle gül yaptım.

Süslemek için bir tane de incimiz var çiçeğimizin orta yerinde isterseniz sade şekilde de kullanabilirsiniz.İsterseniz bu şekilde süsleyebilirsiniz de şöyle topuk kısmında sizlere göstereyim.

Patiğimiz bu şekilde 37 38 ayak numarası ile uyumludur. Diğer ayak numaraları için ise sadece model kısmından artmaya da Şu arka kısmından artma ya da azalma yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.