Boncuklu İğne Oyası Tülbent Örnekleri – Yeni Boncuklu Tülbent Oyaları

745
A+
A-

Resimli boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Hanımlar bugünde boncuklu iğne oyaları konularına devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ise boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri olacak. Tülbentlerimiz için boncuklu iğne oyası modelleri nelerdir. Tülbentler de boncuk oyaları nasıl durur merak ediyorsanız ve fikir edinmek istiyorsanız bu konumuzu mutlaka inceleyin.

Bayanların en çok sevdiği ve ilgi duyduğu alanlardan biri de el işi yapmaktır. Her türlü el işine büyük merakları olan bayanlar, her konuda da ellerinden gelenin en güzelini yapma konusunda oldukça da maharetli ellere sahiptirler.Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Bir kere görmeleri ve işin mantığını çözmeleri onlar için yeterli bir sebeptir. Son zamanların trendi olan boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri de bayanlar için oldukça merak uyandıran modeller arasında yer almaktadır.

Yeni boncuklu tülbent oyaları, hem kullanışlı olmaları hem de kolay yapılışları bakımından oldukça revaçta olan bir elişi modelidir. Boncuklu tülbent modelleri, her renk tülbende ve her desendeki tülbende yakışan modeller barındırır.

Tahta boncuklu iğne oyası modelleri konumuza baktınız mı ?

Üstelik sadece tülbent olarak başta kullanılması gerekmeyen, ayrıca boyunda bir fular ya da sehpalarda şık birer örtü olarak da kullanılabilmektedir. Boncuklar genellikle tahta boncuk olarak kullanılsa da, taş, plastik ve daha farklı çeşitlerde boncuklar da tercih edilmektedir.Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Her yaş grubuna hitap eden boncuklu tülbent oyaları, özelikle gençler arasında bir moda akımı haline gelmiş durumdadır. Sizler de sayfamızda yer alan boncuklu tülbent oyaları 2017 başlıklı görsellerle çeyiz sandıklarınız süsleyebilir ve birbirinden farklı modeller oluşturabilirsiniz.

Eğer daha önce hayatınızda elinize tığ ya da iğne almışsanız, bu modelleri yapmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Sadece ufak birkaç yardım ve teknikle hemen boncuklu tülbent oyaları örnekleri koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize hediye edebilir ya da boncuklu tülbent örnekleri yaparak satış yapabilirsiniz.

Boncuklu tülbent oyaları olduğu gibi renkli boncuklu yazma modelleri konumuza da bakmak isteyebilirsiniz.

Piyasada pek çok elişi satan yerler bulunduğu için, siz de yapmış olduğunuz tülbent boncuk oyaları çeşitlerinizi satabilir ve oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz. Böylece hem kendi maharetinizi ortaya çıkarmış olursunuz hem de aile bütçenize büyük ölçüde katkılarda bulunmuş olursunuz.

Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Tülbent oyaları boncuklu modellerde, boncuk çeşitleri de farklılık göstermektedir. Sadece malzeme ( tahta, plastik, taş vs. ) olarak farklı olduğu gibi şekilsel ( geometrik şekil – kare, yuvarlak, üçgen –yıldız, silindir vs. )olarak da farklılıklar göstermektedir.

Yukarıdaki iğne oyası tülbent örneği esasında boncuklu tülbent örneği olsa da aynı zamanda sıralı iğne sıralı iğne oyası modelleri içinde bir örnektir.

Sayfamızda tülbent örnekleri boncuklu modeller ile ilgili küçük bir gezinti yaptığınız takdirde, pek çok sayıda ve çeşitte modele rastlamanız mümkün. Herkesin zevkine, el becerisine e malzemesine göre uygun olan modeller sayesin de siz de istediğiniz herhangi bir modeli seçebilir ve hemen kendi boncuk oyalı tülbendinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yapım aşamaları her ne kadar zor gibi görünse de; aslında son derece basit tekniklere sahiptir. Oya seven ve oyaya ilgi duyan herkesin kolaylıkla yapabileceği modellerdir.

Aynı modelleri farklı tülbentlere uygulayabileceğiniz gibi; tam tersini yani farklı modelleri aynı tülbentlere de uygulayabilirsiniz. Düz renk ya da desenli tülbentlere, renkli ya da tek renk boncuk yapabilirsiniz. Seçim tamamen sizin zevkinize kalmaktadır.

Resimli boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri

 

Facebook Yorum
13
3.3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Metin Teker dedi ki:

    Ürünlerden satın alabilirmiyim

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe