Boncuklu İğne Oyaları 107 Adet – Şahane Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Cicili bicili boncuklu iğne oyaları

İğne oyası seven hanımlar için iğne oyası konuları paylaşmaya bugün boncuklu iğne oyaları konusu ile devam edeceğim. Sizlere daha önce bir çok boncuklu iğne oyası modelleri ile alakalı konular paylaştım.  Bu da en son paylaşacağım genel boncuklu iğne oyaları olacak inşallah. Bunlardan başka sizlere boncuklu iğne oyası yapılışı konuları paylaşacağım.

Boncuklu iğne oyaları , annelerimizin ve büyük annelerimizin çeyiz sandıklarından onların kızlarına ve torunlarına kalan bir miras gibidir. Yani kısacası modası asla geçmeyen, hatta günden güne daha değişik modeller ile karşımıza çıkan boncuklu iğne oyası modelleri vardır.Boncuklu iğne oyaları

Oyalı yazma takmayı ve yapmayı seven herkes, onlarca çeşit boncuklu iğne oyası örnekleri bulunan sayfamızı muhakkak ziyaret etmelidir. Hem çok güzel modellerle karşılaşacak hem de kendinize yeni fikirler üreteceksiniz.

Özellikle boncuk oyaları resimli bölümdeki görseller, sizin için hazırlanmış olup; istediğiniz örneği çıkarmanızda yardımcı olacaktır.

Çeyiz hazırlayan kızlar boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri konumuza mutlaka baksınlar.

Resimlerde detaylı görünüşler olduğu için yapım aşamasında da pek zorlanmayacaksanız. Eğer daha önceden oya ile ilgili bir geçmişiniz varsa, bu örnekler tam da sizin için.

Boncuk oyası çeşitleri, tahta boncuklu, taş boncuklu, plastik boncuklu ve daha farklı boncuk oya çeşitlerini kapsamaktadır. Üstelik her renkte ve her şekilde bulunan boncuk çeşitleri sayesinde, yazmalara uygun oyalar yapabilirsiniz.Boncuklu iğne oyaları

Boncuklu oya modelleri, düz renkli yazmalarda harika durduğu gibi, desenli yazmalarda da bir o kadar güzel durmaktadır. Yazma modeline göre karmaşık ya da sade bir oya modeli seçerek ve ona göre boncuk çeşidi belirleyerek, siz de çok güzel oyalı yazmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Boncuklu oya örnekleri, yuvarlak, uzun, yassı, geometrik şekilli boncuklarla yapılan farklı modelleri kapsamaktadır. Oyanızı ister iğne oyası olarak isterseniz de tığ oyası yapmak sizin elinizde. Her iki model için de geliştirilen boncuk oyaları örnekleri sayfamızda mevcuttur.

Kızlar burada sizlere 40 adet boncuklu tığ oyaları konularına bakmak isteyebilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece hangi modele ve hangi teknik ile örmeye karar vermenizdir. İğne oyası, tığ oyasına göre biraz daha meşakkatli bir teknik olup, daha fazla zaman alan bir modeldir.

Ancak iğne oyası ile yapılan yazmalarınız, harcadığınız zaman ve emeğe değecek niteliktedir. Eğer iğne oyasına olan merakım daha fazla ve uğraşmayı seviyorum diyorsanız; boncuklu iğne oyası modelleri 2017, sezonunda bulunan modellere bir göz atmanızda fayda var.Boncuklu iğne oyaları

Beşik mevlitlerinde, ev oturmalarında ya da farklı mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz sade ve şık boncuk oyaları örnekleri modelleri sayesinde, siz de gittiğiniz ortamda dikkat çeken kişi olabilirsiniz.

Hem yazmalar için hem de namaz bezleri için boncuk oyası modeli bulmanız çok kolay. Sayfamızda bulunan resimlerden hangisi hoşunuza giderse, istediğiniz renge çevirerek kendinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Değişik boncuklu iğne oyaları paylaştığımız konular

Boncuklu iğne modelleri, hoşunuza gidiyor ancak yapamıyorsanız ve hiçbir el yatkınlığınız yoksa; boncuklu iğne oya modelleri ile ilgilenen ve bu konuda satış yapan kişilerle irtibata geçerek, istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Kendinize ya da çocuğunuzun çeyiz sandığına koymak üzere birbirinden farklı ve güzel modellerde bulunan boncuk oyalı modelleri hemen sipariş verebilirsiniz. Bu yıl da herkesin başında ya da boynunda boncuklu oya modellerini görecek gibiyiz.

107 adet bak bak bitmez boncuklu iğne oyaları

Kızlar sizlere burada şimdi tas tamam 107 adet bak bak bitmez boncuklu iğne oyaları konusu paylaşıyorum.Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları Boncuklu iğne oyaları

Facebook Yorum
11
2.9

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe