Bebek Yeleği Süsleme Teknikleri – Bebekler İçin Örgü Yelek Süslemeleri

1.683
A+
A-

Minnaklar için bebek yeleği süsleme teknikleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu bölümde bebek yeleği süsleme teknikleri ile ilgili bilgilerden ve süsleme yaparken ne tür materyaller kullanabilirsiniz, bunlardan bahsedeceğiz. Öncelikle örgü yelek süslemeleri hakkında biraz fikir edinmenizi sağlayacak ve birkaç teknik anlatacağız.

Yelek süsleme modelleri arasında en sık başvurulan yöntemlerden birisi, iğneyle yelek süsleme işidir. Düz renkte ya da farklı renklerde ördüğünüz yelekleri, herhangi bir aplike ile kurdele ya da boncuklarla süsleyebilirsiniz.

Bu süsleme işini iğne aracılığı ile yeleklerinize monte edebilirsiniz. En garanti sağlamlaştırma yöntemi iğne ile süsü yeleğe sabitlemektir. İsterseniz de örgü esnasında yeleğinize model verebilirsiniz. Ancak bu ekstra süsleme işine girmez.

Papatya motifli örgü aplike yapımı konusuna bakmalısınız.

Bebek yeleği süsleme modelleri konusunu incelerken en çok örgü aplike modelleri ile yelekler süsleniyor. Kız bebekler için ayrı erkek bebekler için ayrı örgü aplike modelleri mevcut bunlar için sizlere daha önceden bir çok konu paylaştım. Konun devamında bunları bulabilirsiniz.

Bebek yeleği süsleme modelleri

Bebek yeleklerine yapılan süsler, genellikle örgü yelek modeli şekline göre ve kız bebek ya da erkek bebek modeline göre değişmektedir. Örneğin bir kız bebeği yeleği süslerken, örme aşamasında bir saksı deseni oluşturabilir ve ardından ayrıca ördüğünüz renkli çiçekleri bu saksı üzerine monte edebilirsiniz.

Kız bebekler için çiçek aplike desenleri oluşturabilirsiniz.

Ya da bir kız çocuğu figürünü düz örüp, saç ve tokalarını ayrıca kendiniz kurdele, boncuk, ip gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Yelek süsleme sanatı, çok geniş modelleri kapsadığı için örnekleri çoğaltabiliriz.Bebek yeleği süsleme teknikleri

Erkek bebek yelek süslemeleri için de, tıpkı kız bebek yeleklerinde olduğu gibi, tek boyutlu bir araba deseni oluşturabilir tekerlek ya da farklı detaylarını ekstradan yapmış olduğunuz aparatlarla süsleyebilirsiniz. Ya da aplikeler örerek, gemi, top, araba gibi modelleri ekleyebilirsiniz.

Hanımlar erkek bebek yelekleri süslemek için erkek bebek aplike modelleri konusuna bakabilirsiniz.

El örgüsü yelekler, başlı başına büyük bir emek sergilediği için, üzerine yapılan yelek süslemeleri de örgüye ayrı bir değer ve ayrı bir hava katmaktadır.Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yelek süsleme modelleri çok farklı modeller içerir, adeta yelekleri bir tablo gibi kullanabilir ve istediğiniz her modeli yeleklere uygulayabilirsiniz.

Yine erkek bebekler için hayvan motifli örgü aplike modelleri konumuza mutlaka bakınız.

Bilhassa boncuk ve kurdelenin bir araya gelmesi ile ortaya harika ürünler çıkabilir. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız ya da süslemek için zamanınız yoksa hazır olarak satılan bebek yelek süsleri çeşitlerinden, istediğinizi ve elinizdeki örgü yelek modeline en uygun olanını seçebilir ve kendiniz ekleyebilirsiniz.

Son zamanlarda el örgüsü yelekler ve bebek yelekleri süsleme konusuna olan ilgi çok fazla arttığı için, bu tarz süsleri hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.

Hem kız bebek yelekleri hemde erkek bebek yelekleri için kullanabileceğiniz kalp motifli aplike yapımı konusuna bakınız.

El işi örgü yelek modelleri, kış mevsimleri için ideal ve vazgeçilmez modeller arasındadır. Her annenin, uykudan sonra bebeklerine ilk giydirdikleri kıyafet; şüphesiz örgü yelektir. Bu sebepten, el emeği bu ürünlerin ne modası ne de zamanı ne olursa olsun geçmez ve bitmez.

Hatta günden güne farklı farklı el örgüsü yelek örnekleri türediği için, annelerin ve büyük annelerin örgüye olan merakı da artmış durumdadır. Ciddi anlamda sıra dışı örneklere sahip olan yeleler hem küçük bebekleri, hem çocukları hem de örgü örenleri çok mutlu etmektedir.

Resimlerle bebek yeleği süsleme teknikleri

Kızlar şimdi sizlere bebeğiniz için öreceğiniz yelekleri daha süslü, daha şirin hale getirebilmeniz için bol bol bebek yeleği süsleme modelleri göstermek istiyorum.

Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme modelleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri Bebek yeleği süsleme teknikleri

Bir sonraki örgü konusunda buluşana kadar kendinize iyi bakınız hanımlar.

Facebook Yorum
7
4.4

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe