Baloncuklu Kız Çocuk Hırkası / Detaylı Anlatım

18.467
A+
A-

Hanımlar her bir detayı adım adım gösterilmiş Türkçe anlatımla örgü bebek hırkası yapımı konusuna bayılacaksınız. Bugün sizlere paylaşacak olduğum bu şişle örgü bebek hırkası yapımı çok özel bir konu. Hem Türkçe anlatımla hemde uzun uzun her bir detayın yapımı anlatılarak gösterilen bu özel tasarım örgü bebek hırkası hepinizin hoşuna gidecektir.

Aynı zamanda çok şirin bir kız örgü ceket modeli olan bu şık örgüde ağırlıklı olarak baloncuk örgü tekniği kullanılmıştır. Daha öncede sizlere örgü yelek yapımı veya bolero yapımı gibi konular paylaşmıştım. Bunlar ya videolu anlatımla yada resimli olarak aşama aşama yapılışı gösterilen şekilde oluyordu.

Ve bir çok konuyu yabancı forumlardan bulduğum için anlatımla yabancı dilde oluyordu videoda gösterimden faydalanmaya çalışıyorduk.Ancak bu konuda ve bundan sonra aynı örgü uzmanı hanımın anlatımı ile paylaşacağım konularda

Türkçe anlatım olacak. Dolayısı ile biz hobici hanımların çok daha işine yarayan konular olacaktır. El sanatları ve hobi olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek sizlere daha çok yararlı konular paylaşmak istiyoruz.

Bundan sonrada gerek örgü hırka yapılışı gerekse örgü bolero yapımı, yelek yapımı gibi konular paylaşacağım. Çok güzel bir erkek bebek örgü ata yeleği yapımı konumuz var. Çok yakında onu da paylaşmayı planlıyorum bakalım.

Sizde örgü hırka modelleri ve yapılışı konularına meraklı iseniz çocuğunuza veya yeğeninize hırka örmek istiyorsanız videoları çok dikkatli izleyin. Baloncuklu örgü kız ceketi hem yapması hemde şirin kızlarımıza giydirmesi çok zevkli olacak.

Videoda anlatım boyunca sizlere çeşitli ip uçları ve güzel fikirler verilecektir. Videolar diyorum çünkü bebek için örgü hırka yapılışı 5 parça video olarak anlatılmıştır. Her bir videoyu atlamadan izlemenizi öneririm. Hanımlar beni takip etmeyi unutmayın her gün daha güzel konularla burada olacağım. Bizi facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-1

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-2

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-3

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-4

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.