Balık Pulu Örgü Modeli Yapımı / Videolu Anlatım

Balık pulu örgü modeli yapılışı kadınların en keyif aldıkları uğraşlardan örgü örmek, her geçen gün çıkan yeni modeller sayesinde daha eğlenceli hale gelmektedir. Örülen örgülerin çeşitlenmesi ve farklı motiflerin uygulanması, klasik modellerden sıkılan kadınlar için farklı bir keşif ve yeni bir deneyim.

Son dönemlerin revaçta motifleri arasında yer alan balık pulu örgü modeli yapılışı videolarını sitemizden izleyebilirsiniz. Yapımı kolay ve zevkli olan balık pulu örgü modeli birçok kıyafet ve ev için gerekli olan ürünün yapımında kullanılabilir.


Balık pulu örgü modeli yapılışı adımlarını öğrenerek kendinize bere, eldiven, hırka, kazak, şal, boyunluk yapabilirsiniz. Bunun yanında bebek kıyafetlerine çok yakışan bu örgü modeliyle bebek battaniyesi, bebek hırkası, bebek patiği, bebek beresi, bebek yeleği gibi ürünleri de rahatlıkla örebilirsiniz. Hatta bu motifle kendinize çok şık örgü çantalar hazırlayabilirsiniz.


Öreceğiniz tüm örgüler tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Örneği bir kez öğrendikten sonra değişik kıyafetler ve ürünler yapmak için motifi kullanabilirsiniz. Basit bir örnek olan balık pulu örgüsü modeli örüldüğü zaman şık ve güzel bir görüntü elde edilmektedir.

Bu örgüyle erkek hırkaları da örebilir, eşinize ya da kardeşinize sürpriz yapabilirsiniz. Merserize iplikler alarak yazlık bluzlar yapabilir, yazlık fularlar örebilirsiniz. Serin yaz gecelerinde kullanmak için öreceğiniz balık pulu motifli şallarınızla gittiğiniz tüm ortamlarda göz doldurabilirsiniz. Balık pulu modeli detaylarını sitemizdeki videolardan bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.