Baklava Desenli Örgü Modeli Yapımı – Çok Beğenilen Şiş Örgü Modeli

Çok Beğenilen Baklava Dilimi Örgü Modeli

Merhaba hanımlar sizlere bugün baklava desenli örgü modeli yapımı anlatmak istiyorum bugün. Bu baklava desenli örgü örneği çok hoş bir örgü modeli. Baklava desenli örgü modeli aslen burgu örgü dediğimiz değişik örgü modelleri ile oluşturulan bir şiş örgü örneği. İngilizce cable knitting dediğimiz örgü ile yapıla çaprazlama örneklerden baklava desenli şiş örneği çıkıyor.

Baklava desenli örgü modeli yapımı
Baklava desenli örgü modeli yapımı

Baklava desenli örgü modeli ile örgü kazak modelleri yapabilirsiniz. Örgü hırka örnekleri yada şiş örgü yelek modelleri yapabilirsiniz. Bugün de sizlere kız çocuk örgü yelek modelleri paylaştım. Gerçi çocuk yelek modelleri yapmak için böyle yetişkin örgü motifleri gerekmiyor ama gene de bakmak isteyebilirsiniz.

Kat Kat Büzgülü Örgü Modeli Yapımı için buraya tıklayınız.

Fark ettiyseniz her bir baklava deseninde çaprazların kesişim yerlerinde kemer gibi bir şerit örgü var. Şöyle düşünün hanımlar şiş örgü olsun tığ işi örgü olsun değişik değişik örgü teknikleri var. ana örgü modelleri olduğu gibi tamamlayıcı örgü motifleri, örgü örnekleri var.

Baklava desenli örgü modeli yapımı

Bunları bir biri ile kombine ederek buna benzer yeni örgü modelleri yapabilirsiniz. Sizde kendinize özgü örgü örneği tasarlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.

Hatta çok yetenekli bir youtuber hanım vardı böyle çok güzel şiş örgü modelleri ile patik örnekleri yapıyordu. Modellerini kendisi tasarlıyordu.

Resimli gösterimle baklava desenli şiş örgü örneği yapılışı

Şimdi sizleri baklava desenli şiş örgü modeli yapımı ile baş başa bırakıyorum.

Baklava Desenli Şiş Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe