Bahar Dalı Şiş Örgü Modeli Yapımı – Bahar Dalı Şiş Örgü Örneği Yapılışı

Bahar Dalı Şiş Örgü Modeli Yapımı

Merhaba sevgili takipçiler bahar dalı şiş örgü modeli yapımı konumuza hoş geldiniz. Bahar dalı şiş örgü örneği bir çok örgücü bayan tarafından çok beğenilen örmesi zevkli bir şiş örgü örneği. Bahar dalı baharda yeni yapraklarını açan yeni bir dal görüntüsü oluşturduğu için bu adı almış olabilir.

Bahar dalı şiş örgü modeli yapımı
Bahar dalı şiş örgü modeli yapımı

Siz isterseniz başka bir isim verebilirsiniz. Buna sevgi yolu diyen de var. Adı ne olursa olsun bence kendisi oldukça güzel bir şiş örgü modeli. Bir düşünü bur güzel şiş örgü örneği ile neler yapabilirsiniz. Hangi örgü projelerinde kullanabilirsiniz.

Asya Başak Örgü Modeli Nasıl Yapılır ?

Biraz hayal gücünüzü kullanın. Bana sorarsanız çok şahane örgü bebek yelek modelleri örebilirsiniz. Örgü hırka modelleri yapabilirsiniz.

Sitemizde sizler için onlarca şiş örgü dersleri paylaştım. Bunların her biri ayrı güzel. En temel şiş örgü teknikleri ile başladım ve giderek daha zor örgü modelleri anlatmaya başladım.

Bahar dalı şiş örgü modeli yapımı

Ters örgü düz örgü nasıl yapılır örgüye nasıl başlanır bunlarla başlayıp burgulu selanik örgü modeli yapımına kadar tığ işi entrelak örgü modeli gibi şahane görünen bir örgü modeli yapımı anlattım. Ve daha bir çok örgü örnekleri anlatmaya devam ediyorum.

İnşallah sizlere elimden geldiği kadar yardımcı olacağım.

Şimdi sizleri güzel bir şiş örgü modeli olan bahar dalı örgü modeli yapımı ile baş başa bırakıyorum.

Bahar Dalı Şiş Örneği Nasıl Yapılır ?

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe