Asya Başak Örgü Modeli Hırka Yapımı – Asya Başak Örgü Nasıl Yapılır ?

Asya Başak Örgü Yapımı

Hanımlar sizlere muhteşem bir tasarıma sahip asya başak örgü modeli hırka yapımı konusu getirdim. Asya başak örgü modelini daha önce bilmeyen var mı ? Çok harika bir şiş örgü modeli. Normal bildiğimiz buğday başağı örgü modeli yada ekin başağı örgü modelinin daha iri ve aralarında gözenekli hali.

Asya başak örgü modeli hırka yapımı
Asya başak örgü modeli hırka yapımı

Heme kabarık örgü yapısı ile göz dolduruyor hemde aslında öyle çok ağır bir örgüsü olmadığı için ve motifler arasında boşluklar olduğu için tam bir kışlık örgü hırka modeli değil. Belki mevsimlik örgü hırka olur.

103 Adet Kız Bebek Örgü Hırka Modelleri

Asya başak örgü modeli ni ilk gördüğünüzde onu pahallı mağaza vitrinlerinde satılan özle tasarım bir hırka zannedebilirsiniz. Ancak yapılışı gayet kolay. Bir gün önce sizlere asya başak örgü modeli yapımı konusu anlatmıştım. Aynı konuda sizlere onlarca asya başak örgü modelleri ne örnekler paylaştım. İçlerinden de en çok ilgi çekenler ise asya başak örgü hırka modelleri idi.

Kışın soğuk havalarında şöyle bizi hem ısıtacak hemde şık gösterecek örgü hırka modelleri ni kim istemez. Bir çok hanım kendilerine örmeye yada sevdikleri için kışlık örgü hırka modelleri aramakta. Bizde onlar için bir çok örgü hırka örneğini bir konuda topladık.

Sizlere hanım dilendi bey beğendi hırka modelleri ve yapılışları adında bir konu hazırladık buna bakabilirsiniz.

Şimdi konuyu çok uzatmadan sizleri asya başak örgü hırka yapımı konusu ile baş başa bırakıyorum.

Videolu anlatımla Asya Başak Örgü Modeli Hırka Yapımı

Facebook Yorum
0
0

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe