Ahşap Boyama Tepsi Modelleri 164 Adet-Ahşap Tepsi Boyama Ve Süsleme

2.045
A+
A-

164 Adet sanat harikası ahşap boyama tepsi modelleri

Merhaba hanımlar, bugün sizlere ahşap boyama tepsi modelleri gibi ahşap boyama teknikleri üzerinde uygulanan en güzel ve en çok tercih edilenler arasında yer alan ahşap tepsi boyama ve süsleme ile ilgili güzelliklerinden bahsedeceğiz.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz üzerinde kendi resimlerinizi dahi uygulayabileceğiniz güzel ve anlamlı ahşap tepsi boyama örnekleri yapmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Sizlere paylaşacağım bu 164 adet ahşap boyama tepsi modelleri öyle güzel ki kim bunlarla misafirlerine çay kahve ikram etmek istemez.

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Evinde rahatça uygulayabilieceğiniz ahşap boyama tepsi modelleri  ile  misafirlerinize yapacağınız sunumları renklenecektir. Üzerinde ahşap boyama sanatı bir çoğunu uygulayabilir yepyeni tasarımlar keşfedebilirsiniz. Sadece sizin hayal dünyanıza ve göz zevkine kalmıştır.

Ahşap boyama objeleri

Daha önce sizlere onlarca farklı ahşap boyama objeleri paylaştım. Bunların her birini konu konu sizlerle paylaşmak benim için çok büyük bir zevkti. Bunlardan bir kaçını aşağıda sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bir çok ev hanımının evinde uygulamayı sevdiği kolaylığı ve şıklığı ile sizlerinde mutfağında en baş köşede yerini almayı başaracaktır. Üstelik eski tepsilerinizi de değerlendirebilir onlarla yeniden tasarımlar ortaya çıkarabilirsniz.Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi fiyatları uygulamak için oldukça uygundur ve ahşap boyama tepsi malzemeleri tüm hobi marketlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Dekupaj tekniği ile ahşap tepsi boyama ve süsleme işlemi

Ahşap tepsi yapımı için gerekli olan malzemelerimizi hazırlıyoruz;

 • Ahşap tepsi (evinizde uygun gördüğünüz bir tepsi veya ham ahşap tepsi ile çalışma yapababilirsiniz. )
 • Zımpara
 • Fırça
 • Su bazlı boya
 • Dekupaj tutkalı
 • Dekupaj resim
 • Vernik
 • Nemli bir bez
 • Plastik kap

Ahşap tepsi boyama ve süsleme

Tüm malzemelerimizi hazırladıktan sonra sıra geldi ahşap tepsi boyama yapımına. Belirlediğimiz tepsimizi eski kullandığımız dahi olsa dikkatlice zımparalıyoruz.

Her fırsatta belirtmek istediğimiz ve ahşap boyama tekniklerinin en önemli püf noktalarından biri olan zımparalama işlemi eğer dikkatli ve pürüz bırakılarak yapılırsa tüm işlem sonunda hiçte hoş olmayan bir görüntü elde etmemizi sağlayacaktır.

Bu da tüm emeğimizin boşa gittiğini gösterecektir. Bu yüzdendir  ki ahşap boyama objeleri zımparalama işlemi yaparken olabidiğinden daha dikkatli olmamızda fayda vardır.

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Zımparalama işlemini tamamlayıp nemli bir bez yardımı ile temizliyoruzz. Elimizi yüzeyinde gezdirdiğimizde bir pürüz yok ise sıra boyama işleminde. Tepsi boyama modelleri çalışırken istediğimiz renk su bazlı boyayı tercih ederek tepsi üzerine fırça yardımı ile sürüyoruz.

Boyama yaparken fırça zor sürülüyor ise boyayı çok az miktarda su ile inceltebilirsiniz. Bu şekilde daha kolay ve akışkan şekilde boyamanızı sağlayacaktır.

İlk kat boyama işlemi tamamlandıktan sonra kuruma aralığı ile ikinci kat boyamızı sürüyoruz. Fırçamızın hep aynı yönde hareket ettirirseniz tepsi üzerinde fırça izleri oluşmayacak pürüzsüz bir zemine sahip olacaksınız.Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap tepsimizin zımparalanıp boyama ve kurutma işlemi bittikten sonra üzerine istediğiniz ahşap boyama teknikleri uygulayabilirsiniz. Bizler bugun tepsi boyama teknikleri için size yararlı ve evinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz dekupaj tekniği ile çalışacağız.

Dekupaj tekniği için seçtiğiniz resimlerin fotokopisini alıyoruz ve kenarlarından kesiyoruz. Kesilerek ayrılan resimlerin arkasına dekupaj tutkalımızı sürüyoruz. Çok fazla sürmemekte fayda vardır.

Çünkü fazla sürülen tutkaldan dolayı resim zarar görebilir ve yırtılabilir. Daha sonra tepsinin orta kısmına dikkatlice yapıştırıyoruz.

En Çok Kullanılan Ahşap Boyama Teknikleri nelerdir öğrenmek için buraya bakınız.

Resim içerisinde hava kabarcıkları kalmaması için üzerinden elimiz ile hafif bastırarak gezdiriyoruz. Yapıştırılan resim üzerine dekupaj tutkalımızı bol miktarda sürüyoruz.

Dekupaj tutkalının sürüldüğü ilk kat renkte fazla bir açılma olabilir. Sonrasında ikinci katı sürüyoruz. Ve kurumaya bırakıyoruz. Kuruduktça renk koyulaşacaktır.

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Tepsimizin kuruması bittikten sonra sıra geldi son işlem olan vernikleme işlemine. Boyama ve dekupaj tutkalında uyguladığımız kuruma aralıklı işlemimizi vernik sürmede de uyguluyoruz.

Verniklediğimiz objeler daha kullanışlı temizliği kolay ve daha uzun süreli kullanmamızı sağlayacaktır.  O yüzden üzerine çalıştığınız her objede son olarak vernikleme işlemini yapmalısınız.

Bugün üzerinde çalıştığımız ahşap tepsi boyama çalışmamaızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ahşap tepsi süsleme için bizim uyguladığımız çalışmalar gibi tekniklerde uygulayabilirsiniz.

Şimdiden elinize emeğinize sağlık 🙂

64 Adet sanat harikası ahşap boyama tepsi modelleri ve süsleme örnekleri

Şimdi sizlere çeşit çeşit ahşap boyama teknikleri ile süslenmiş tepsi modelleri göstermek istiyorum.

Kim bu tepsilerle misafirlerine çay kahve ikram etmek istemez ki.

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama örnekleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri - Ahşap boyama objeleri

Ahşap boyama tepsi modelleri – Ahşap boyama objeleri

Facebook Yorum
2
1.5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Oğuz dedi ki:

  ahşap boyama resim galerisi çok iyi olmuş

  1. Pınar Güler dedi ki:

   Beğenmenize sevindim.

 2. metin bedir dedi ki:

  Modellemeler güzel deneyeceğim bir kaçını.

 3. İbrahim onge dedi ki:

  Eglenceli bir site olmus tebrik ederim

 4. aytaç okatan dedi ki:

  Çok güzel ve kendinize özgün tasarımlar olmuş cidden beğendim tebrikler.

 5. memursite dedi ki:

  çok güzel bir paylaşım olmuş. emeğinize sağlık

 6. kemıl erdal dedi ki:

  Güzel sayfa emegıne saglık basarıların devamı dılıyorum dayıma boyle basarılı olmanı dılerım sayfanızı takıp etmeye devam edıyorum BAŞARILAR

 7. EMRE İÇÖZ dedi ki:

  Güzel makale bilgi için teşekkürler

 8. kamil korkaz dedi ki:

  Evet böyle bir sistemin kurulması hakikaten güzel olmuş.Bu sektörde önemli bir noktada olmak lazım.Ve konum olarakta iyi bir yere konuşlandırılmış.BAŞARILAR.

 9. komedi dünyasi dedi ki:

  çok guzeller kolay gelsn.

 10. baris gecmen dedi ki:

  Gerçekten süper bir site herkese tavsiye ederim.

 11. Uğur Günen dedi ki:

  Çok güzel bir hizmet. Oldukça başarılı bir site.İçerikler ve tasarımlar süper.Dİlerim her zaman başarılı olursunuz.İyi günler dilerim.Allah kolaylık versin.

 12. müfit dikbıyık dedi ki:

  sayfanızı takıp etmeye devam edıyorum, cidden beğendim, Dİlerim her zaman başarılı olursunuz

 13. jamit dedi ki:

  yok böyle bisey cok guzel olmus inanılmazzzzzz

 14. Mehmet uz dedi ki:

  Tepsi modelleri cok hoş olmuş siparis verebilir miyiz fiyatlar ne kadar oluyor kargolasaniz

 15. ece sur dedi ki:

  ayy harika çalışmalar.. tebrik ederim.. yeni modelleri mutlaka görmek istiyoruz önümüzdeki zamanlarda.

 16. Liste Blogu dedi ki:

  Hepsi birbirinden güzel gerçekten. Harika hayran kaldım diyebilirim paylaşım için teşekkür ederim hocam 🙂

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschΕλληνικάItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe